| irioana a întrebat:

Baieti, la ce va uitati prima oara la o fata?

Răspuns Câştigător
| SongokuJR a răspuns:

La ochi, pe urma la sanibig grin si pe urma la fundlaughing Dupa aceea ma indepartez un pic de ea si o prvesc din profillaughing FUnda?big grinpuppy dog eyes

12 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

La portofel.

| iKeel a răspuns:

La inteligenţă, la sentimente, educaţie. Şi restul.

| BLeur a răspuns:

Să fie simpatică, să se poarte frumos.să arate cât de cât bine, să se poarte frumos şi mai ales să nu mintă. thinking

| SongokuJR a răspuns:

Ms frumos

| KeporLove a răspuns:

Caracter, voce, Ochi. Restu merge de la sine big grin

| FloriNk a răspuns:

Sani laughing

| flaviusss a răspuns:

Primul lucru la care ma uit e ea. Adica ma uit la ea direct in ochi. Apoi la restul.

| Angeloxd a răspuns:

La ochi și fund

| Deeutza0745 a răspuns:

ţâţe,cur si apoi şti tu laughing

| Anonymus995 a răspuns:

Cei mai multi baieti se holbeaza 10 minute la fizicul fetelor apoi se uita la fata 10 secunde dar sunt si exceptii normal... unii se uita la fata ei, caracter si apoi fizic

| didulici a răspuns:

Buna,nu sunt baiat dar in generl baietii intai apreciaza aspectul fizic. prima data observa sanii femeii, apoi fundul si in ultimul rand fata big grin scuze daca a sunat ciudat, dar asta este. dar sunt si baieti care apreciaza personalitatea feteiwinking

| gigipana a răspuns:

La cum arata, adica ochi, chip, sani, etc....si la caracter happy