| adela2001 a întrebat:

La ce varsta ar fi normal sa imi incep viata sexuala am 14 ani.

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

+17

| darrio2007 a răspuns:

In orice caz nu acum.Peste 4-5 ani.

| KamaSutra a răspuns:

La cât vrei tu, important e să fii pregătită și să faci asta numai pentru că vrei tu și să fie din dragoste.
Dar totuși de la +18

| mihai69 a răspuns:

Masturbare și petting poți să faci cam la orice vârstă, dar nu se recomandă să treci la acte sexuale cu un partener mai devreme de ajungerea la maturitate deplină a organelor tale genitale, mai ales a celor interne. Adică aproximativ după 17 ani.

| gemeni6226 a răspuns:

+20 cu cit mai tirziu cu atit ai probleme mai putine si ar fi bine sa o faci numai din dragoste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12 ani.

| MidnightR a răspuns:

E viata ta, corpul tau, faci cand te consideri pregatita, numai sa nu vii dupa sa te plangi pe la noi.

| Devilgrim a răspuns:

Buna cred...
Viata sexuala se incepe cand gasesti persoana potrivita si pe care o iubesti si el la fel ( si te o gasesti de la +18 sau chiar 19 se poate face "sex, dragoste ")
De vrei sa-ti incepi viata sexuala asa ca sa stii cum e, eu zic sa mai astepti esti inca mica si mai bine pe pui pe invatat imediat incepe scoalawinking ai timp pentru asa ceva.
Sau de vrei sa iei o nota buna la biologie uitate la un film.
Bafta sper ca o sa reti ce ti-am scris big grin
Nu am vrut sa sune rau sau ceva de genul dar e despre viata ta doar tu o sa plangi si parinti tai putin.