| Insomnii a întrebat:

La ce varsta ati facut prima data sex? Cum vi s-a parut? dau fundita pup dulci happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La 19 ani, mi s-a parut cam naspa nu simteam nimic.

| sysy13498 a răspuns:

Eu n-am facut dar cred ca o sa fie supeR laughing big grin si vreau sa face pe la 17-18 ani oricum mai am pana atunci... fundita? ce zici merit?

| Crystina_6663 a răspuns:

Nu incatongue

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Hmm 99 si abia daca se mai miscarolling on the floor)

| Hollywood a răspuns:

| Carmenela a răspuns:

Pfff...pai depinde cand te simti u pregatita happy
De exemplu eu mi-am inceput viata sexuala la 17 si sora mea la 13 straight face
Am incercat sa ii spun ca este o varsta frageda dar nici macar nu sa ostenit sa ma asculte.
Asa ca a facut-o cu unul cu care statea de 2 luni si a parasit-o in a 4laughing.eu stau cu prietenul meu de 2 ani si crede-ma ca am facut-o dupa 1 ani cand aveam 17...atunci m-am simtit pregatita.
Daca vrei sa o faci eu te sfatuiesc sa o faci cu baiatul acela care sta cu tine nu sa te F**a, ci ala care are rabdare si nu te preseaza cu subiectul sex la nesfarsit.Ca baiatul ala vrea numai sa iti fure virginatatea.
Ai grija si sa foloseste prezervativ:*