| TIb a întrebat:

La ce varsta ati fumat prima data? Ce tigari?

79 răspunsuri:
| Se7en98 a răspuns:

Sincer la 6 ani eram singur acasa si am gasit in gradina un pachet cu 2 tigari in el, Temp se numeau cred, mam asezat jos am aprins prima si am fumato apoi pe adoua una dupa alta, nu am tusit nu am ametit nu am simptit nimic si altii zic ca asta e imposibil. In prezent nu fumez de loc dar aproape toata clasa mea fumeaza sad

| Lik3BoSS a răspuns:

Acum am 12 ani si fumez cam 1-2 tigari pe zi, fumez de 1 luna, prima tigara kent lung, iar acum winston si pall mall albastru. Spune nu SLIMURILORlaughing)) sunt pentru ***tongue

| danycsbraila a răspuns:

7 ani cam asa fumam dar mai bine zis ma prosteam si pe la 9 10 am inceput sa fumez LM si acum fumez laki strake in timpuri grele si Malboro in timpuri bune malboro laith

| anonim16666 a răspuns:

In clasa intai big grin cu o vecina.Cred ca malboro rosu.De atunci nu am mai fumat...

| AlexBurn a răspuns:

12 ani erau..Adica aseara sincer sa fiu.Am fumat cu o fata si 3 baieti tigari la bucata pall mall lung albastru

| Moniic16 a răspuns:

Eu pe la 13 ani :-)) Cand eram cu gasca afara, si mai toti fumau. straight face. Sibatting eyelashes din curiozitate am vrut sa vad si eu cum e. Si am tras cateva fumuri din Kent1 si mai era ceva, numai stiu cum ii zicea laughing))).

| deeajustinx a răspuns:

Pe la 9 ani laughing pall mall slims albastru laughing) inca mai stiuuu... era cu prietenele mele si neam ascuns prin oras la un bloc in constructii une nu ne vedea mama... si dupa aia neam dat cu o tona e parfum big grin

| 8Alexandra22 a răspuns:

La 8 ani am tras de la mami trocadero (de contrabanda) si m-a vazut ia mi-a dat si acum la 12 ani orice am bani sa imi permit

| andr3y4ever a răspuns:

La 11-12 ani Winston Blue cu baietii ''mari si tari''laughing

| Panait_Mihaela_1998 a răspuns:

19 sobranie

| pRynCeSs;x a răspuns:

Pai m-am apukat anul trecut prin feb km asa.pe at aveam 16 ani si 4 luni.hee hee. Ce tzigarithinking uhh. mi s pare ca. Vogue Menthol, m-am apukat dintr-o prostie.am vrut doar sa vd cum e. si a2a zi ink una, a3a zi mai mt de 1laughing) si tot asa.si sincer acum regret, dc? Pt ca nu sunt bune pentru sanatate si mai ales ca de ceva mai mt timp fumez imediat km ma trezesc. nc nu fac bine oki.si nu e bine deloc pentru ca am gretzuri si ameteli dk fumez pe stomaku gol si in + am slabit foarte mult. Nu e bine sa fumatzi. j pentru cei care nu fumati foarte bine faceti nc sa nu va apukatzi ca regretatzi dp aia.

| negatiw a răspuns:

La 16 ani eu, Malboro
acum am 17 fara 3 luni laughing whistling

| DiScoKaina a răspuns:

La 14 anisori.Pall Mall(parca)...NU prea le am cu fumatu tigarilor, dar le am cu iarba!:X Pace.

| prezent a răspuns:

Pe la 15 ani inainte sa incep a9-a am luat de la prietena pall mall albastru si am mai tras a 2-a zi kent,
am mai incercat dupa un an niste slims nu mai stiu de care
si un trabuc care nu mi s-a parut mai deosebit decat tigarile.
Oricum am 1 an jumate e la "first try" si am fumat de maxim 10 ori.happy

| prezent a răspuns:

Pe la 15 ani inainte sa incep a9-a am luat de la prietena pall mall albastru si am mai tras a 2-a zi kent,
am mai incercat dupa un an niste slims nu mai stiu de care
si un trabuc care nu mi s-a parut mai deosebit decat tigarile.
Oricum am 1 an jumate e la "first try" si am fumat de maxim 10 ori.happy

| Valy_Beghean_1994 a răspuns:

Eu am fumat prima data la 10 ani, am fumat un winstone blue dar dupa aia fumam numai kent8 sau pall mall

| George828 a răspuns:

La 14 ani, in clasa a 7 - a, ViceRoy Rosu, cumparat din piata de la tigani. Am cumparat un pachet, am fumat doua dupa le-am aruncat pe restul. In prezent nu fumez.

| Dragan_Victor_1989 a răspuns:

12 ani și acum am treișpe și fumez cu maică-mea dunhillhappy

| Teoo154 a răspuns:

La 13 ani, Dunhill alb