| Confusion174629 a întrebat:

Am fumat ieri 2 tigari si azi am facut efort fizic si m-au durut plămânii rau. E prima data cand am fumat si mi-e frica ca e din cauza lor durerea asta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

E semn rau!
Fumatul a 2 tigari poate duce la cancer mintal!

| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este din cauza fumatului!

| Donsavas a răspuns:

Da,nu tolerezi tu fumul. Nu mai fuma si nu se mai intampla.

| Felissa13Eden a răspuns:

Da, inseamna ca esti nefumator.Si pe mine m-au durut pana m-am obisnuit cu tigarile, dar m-am lasat dupa 2 ani.
Daca faci sport in comtinuare si te lasi de tigari o sa fie bine