| anonim_4396 a întrebat:

Care au fost primele țigări pe care le-ați încercat?
Sincer, la ce vârstă ați fumat pentru prima dată?
Și...Cum ați pus mâna pe acele țigări? (că nu cred că vi le-au dat părinții laughing )

Răspuns Câştigător
| OvidiuDanzka a răspuns:

Eu nu stiu cum sa scap de ele, voi nu stiti cum sa va apucati? laughing)) buna asta!

17 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Bunahappy
prima data am fumat tigari wikester sau ceva de genu'
pe la 11-12 ani am incercat prima data aceasta meserieblushing
dar nu am fumat tigari intregi... fumam chistocuri sau cum le zice:p
in fine...ce am facut eu nu cred ca e fumatlaughing
fumatul inseamna sa tragi fumul in tine si apoi si il scoti afaralaughing

funda?big grin

| EuEduard a răspuns:

Trabuchee hee la 14 ani... se gaseste prin magazinele de tigari... happy

| 0PopaPorno a răspuns:

Winston blue...14 ani...pur si simplu m.am dus la magazin si am cumparat! laughing

| fanJBfan a răspuns:

N`am incercat si nici nu vreau sa incerclaughing))))

| Ella_1621 a răspuns:

Glamour la 13 ani [anul` trecut]. profa din excursie mi-a dat sa-i arunc pachetu` ca cica nu mai avea niciuna da` mai avea 2 si le-am terminatbig grin.

sincer cunosc o fata careia i-a dat maica`sa sa incerce cum sunt tigarile tot pe la 13 ani.ca maica`sa e fumatoare si fata mereu statea pe langa ea si dp i-a dat sa incerce.

| MicutzaaPooh a răspuns:

Prima data am fumat kent 4 la 13 ani big grin...anturajul happy tu?:X

| Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Winston blue.In ziua cand implineam 15 ani, am vrut sa ma apuc.M-am dus la magazin am luat 4 tigari...si de atunci tot inainte! laughing laughing

| Twinky a răspuns:

15 ani, Kent Slim, de la frate`miu.Am mai fumat de atunci, dar am norocul ca le pot lasa oricand.
Bine ca mai "fumasem" inainte prin clasa a 2-a,de la un unchi, dar nu trageam in piept ca na, eram prea mica laughing Erau atunci niste tigari Derby parca se numeau laughing

| Laura1402 a răspuns:

Kent Convertibles, 16 ani(anul astalaughing), prietenul meu e fumator si eram curioasa cum elaughing.Si de atunci tot inainte!laughing

| FlorinFlorinF a răspuns:

Pai odata cand eram mic cred ca aveam vreo 8-9 ani si erau kent, dar nu mai stiu daca am tras in piept, eu cu amici am fost la mine acasa si i-am furat pachetu de tigari tatalui, si prima data am tras in piept la 13 ani in spatele blocului cu gasca big grin si peurma m-am apucat pe la 16 ani big grin dupa ce m-am despartit de gagicamea big grin

| Tudy95 a răspuns:

13 ani viceroy rosu laughing...de curiozitate si de atunci tot fumez

| nadenika a răspuns:

Aveam vreo 10 ani cind am incercat ...nu tin minte cum se numeau...xD Le-am luat de la un verishor, si de atunci n-am mai pus miina pe ele!

| Iriiina a răspuns:

Parliamentlaughing

La 13 ani intr-o pauza la scoala

A fost momentul "decisiv" al vietii melerolling on the floor))))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu dar urasc tigara prietenii mei fumeaza de la 8 ani

| IngerulFaraAripi a răspuns:

Pey aveam 12 ani eram cu prieteni si toti fumau si mau intrebat daca vreau si eu era super suparata imi murise cel mai bun prieten si am mers la magazin mi-am luat un pachet de tigari more... si am tras primul fum m-am inecat si dupa m-am apucat de fumat acum fumez dunhill sau kent

| Andruska_5776 a răspuns:

Kent 8! de curiozitate, la 14 ani, toti prieteni fumau si am incercat sa vad cum etongue

| barbiebrunette98 a răspuns:

Primele tigari au fost vogue roz si metolat. Am fumat de la 12 ani dar acum m-am lasat. Faceam rost la scoala de ele de la unii de a 8a aveam relatii bune cu ei si fumam in baie sau in scara blocului inainte de ore.