| andrada a întrebat:

La ce varsta ati fumat prima oara?

Răspuns Câştigător
| BoBBy a răspuns:

Nu fumez!
smoke is good for smokers tongue

27 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Doamne, sper ca "cloe11" nu vine de la 11 anistraight face
Nu am fumat niciodata si nici nu am de gand.

| MikyMi a răspuns:

N-am incercat si nici nu am de gand. Multumesc lui Dumnezeu nu suport fumul de tigara... am scapat de un viciu!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
La 12 ani.

O seara frumoasahappy

| foxi a răspuns:

17 ani

| cOnTexT a răspuns:

13-14 ani... dar nu mi-a placut deloc laughing, acum e altceva parca are alt gust, dar incerc sa nu ma apucwinking

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Veci

Stefan
| Stefan a răspuns:

Am incercat pe la 12 ani si am primit ce meritam, o bataie in toata regula si am devenit baiat cuminte.

| DEBrown a răspuns:

Nu am fumat niciodata si nici nu o voi face. Nu ai vazut pe pachetele de tigari cate poti patii? Si ca veni vorba de asta, sa iti zic un banc pe aceasta tema.

Se duce un om la magazin sa isi cumpere un pachet de tigari. Vanzatoarea ii intinde pachetul, iar omul vede scris pe el: "Fumatul provoaca impotenta". Se gandeste omul putin si ii spune vanzatoarei: Dati-mi mai bine deala cu cancer!
laughing

| lOllipOp a răspuns:

16laughing dar a durat doar o luna, 2 apoi am renuntatlaughing
pa, pakiss

| Cjay a răspuns:

La 12 ani am tras:X. off ce buna a fost:Xlaughing)

| pwp a răspuns:

Nu am fumat si nici nu voi fuma!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! nu am fumat niciodata laughing

| darrio2007 a răspuns:

De la 15 ani.Si am multa experienta.Nu-mi dau varsta.

| vyolycy a răspuns:

La 14 ani...am fumat vreo 3 ani dp care m-am lasat, adica nu mai pot sa fumez, se int f rar sa ma i trag un fum odata pe saptamana, dar f rar

| ELD a răspuns:

Si...ma rog... de ce ai pus intrebarea la Dragoste si Sex?

| LNK a răspuns:

Nu am fumat, nu fumez si nici nu voi fuma. E o prostie, si nu sunt disperata sa fiu cea mai cool daca asta imi pune in pericol sanatatea.

| Doddel a răspuns:

Aproximativ 6 ani frate.
Am mai fumat si un pachet intreg singur ca tampitu`.

| SERIOUX a răspuns:

La 13 ani si acum(tot la 13) mai fumez ocazional

| мełıššα a răspuns:

Nu am fumat`
Si nici nu am de gandwinking

| motherfuckerstyle a răspuns:

La 14 ani, mi-au dat niste colegi mai mari sa rada de mine ca nu stiu sa fumez, dar am tras in piept frumos si le-am aratat eu lor:d[sa nu te apuci]

| Ambrus a răspuns:

Cred ca la 4 ani. sau mai devreme.

| Stella a răspuns:

La 12 ani fara vreo luna, 2 am facut cunostiinta cu tigarahee hee(adica acum vreo 4-5lunilaughing)

Si acum kateodata ne mai intalni... dar destul de rarbig grin(nu vreau sa devin dependentalaughing)

| missis16 a răspuns:

La 12 ani happy am fumat o saptamana apoi m-am lasat
in clasa a 8 datorita anturajului m-am apucat din nou am fumat 2 luni apoi am realizat ca nu e bine si m-am lasat...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 9 ani jumate si acum am 13. si ink mai fumez.happy. nu ma mai pot lasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce dracu sa fumezy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 3 ani am fumat vreo 5 tigari una dupa alta happy si acum am 7...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12... dar nu tigari adevarate... din hartie, varmiu m-a invatat are 7 ani, si trabucuri de 2 ori la scoala, au adus unii niste trabucuri