| Parintele a întrebat:

La ce varsta ati sarutat prima data?

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Tin minte de parca s-a intamplat ieri...era o noapte romantica, ne-am plimbat prin parc si am privit stelele, m-a condus pana la scara si...acolo love struck primul meu sarut...singura problema a fost ca mancase fasole cu ceapa inainte de intalnire, mi-a fost un rau dupa aceea.
Aveam numai 17 ani cand s-a intamplat tragedia, a fost traumatizant rolling on the floor laughing

36 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Cu limba sau fara? laughing pai... un sarut adevarat a fost la 15 ani.

lolita
| lolita a răspuns:

Ioanaa, eu cred ca baiatul pierduse ceva pe acolo si cauta laughing

| forever4you a răspuns:

Cu limba la 11 fara limba tot la 11 si amandoua cu acelasi baiat si una dupa altahappy

pupimik
| pupimik a răspuns:

Sarut in adevaratul sens al cuvantului la 13 ani.Pana atunci am mai dat/primit pupici pe buze. dar primul sarut a fost pe la vreo 13 ani.

| Linda a răspuns:

Am fost indragostita de un baiat 2 ani inainte de a fi ceva intre noi. Am crezut ca se surpa cerul pe mine cand am inceput sa fim prieteni. L-am sarutat prima data la 7 luni dupa acel moment. Aveam 22 de ani si 8 luni. And I do not regret. It was my gift for him.

| Cryssy a răspuns:

Sarut "pe bune"..la 15 ani happy

auran
| auran a răspuns:

15 ani

daniela
| daniela a răspuns:

12 ani era un coleg de la un alt liceu unde faceam ore de strungarie ( pe vremea noastra se facea practica in liceu).

| Sara2 a răspuns:

La 15 ani....cam tarziu nu?

Janina
| Janina a răspuns:

Cred ca pe la 15 ani... oricum aveam emotii cum o fi ce-oi pati laughing
insa a fost foarte dragut si mi-a placut big grin

| ioanaa a răspuns:

Cred ca pe la 14 ani. nu realizam ce face cu limba in gura mea rolling on the floor

| ioanaa a răspuns:

Sigur nu era proteza, ca era un baiat ce abia ii daduse si lui mustata laughing

| Crisu_8081 a răspuns:

Fara limba la 10 ani.Cu limba la 13 ani big grin si a fost yuuuk laughing

| inna a răspuns:

15 ani..si-a fost direct french kiss laughing

| Antonimu a răspuns:

La 4 - 5 anisori.Treaba este chiar amuzanta.Ma amorezasem de o blondina frumusica foc, si nu ii dadeam deloc pace, dar ea a venit cu ideea pupacitului. Aveam paturile unul langa celalalt si cand nu se uita supreaveghetoarea ne pupaceam. Odata ne-a prins, dar nu ne-a reprosat nimic. A doua zi a pus un baiat mai sensibil intre noi, si cand nu se uita, ne intindeam peste el si ne pupaceam, si era asa de placut pentru ca erau lipicioase si dulci, nu o sa va vina sa credeti dar eu dupa ce am plecat de la gradinita, nu am mai vazut-o si nu am mai vorbit deloc cu fata aceea.Trist,nu?!

| greg a răspuns:

10-11 ani.Parca am atins ceru.Mama ce indragostit eram dupa laughing)

| Irina a răspuns:

La 15 ani. cu fluturasi in stomacbatting eyelashes

| Paula a răspuns:

Sincer blushing?
in gradinita, am zis sa facem un joc, eram 3, eu cu inca 2, un tip si o tipa, eu cu tipa trebuia sa'l prindem pe tip si care il prinde va trebuii sa'l sarute. eh si eu l-am prins laughing) blushing

| ღ♥√εđεŧtą ♥ღ a răspuns:

Adevaratul sarut a fost la 12 ani...

| Onutzu a răspuns:

Pe la vreo 12 ani dar nu prea a fost un sarut doar o imitatie laughing

| Lotte a răspuns:

Eh...asa 4 buze care s-au intalnit si au incercat ceva, la 14 ani parca thinking Si sa zicem ca au mai fost cateva mai "adevarate" pe la inceputul clasei a 9a...Si daca tot suntem la subiectul asta ( probabil din cauza orei tarzii sunt dispusa la confidente ) french kiss-uiala a fost o experienta traumatizanta pentru mine si nu am mai incercat-o pana in momentul de fata blushing ( btw, sunt clasa a 10a acum...pardon,a 11a ) Shame on me, right?

| Timishan a răspuns:

Auci! tongue Pai!, aveam cam 10 ani, ...cu vecina din dreapta usii unde stateam la bloc. blushing Era cu doi ani mai mare. Dar, nu eu am sarutaaat, ...Nu, nu, nuuu!, nici nu stiam ca se face asa ceva fara casatorie. laughing M-am speriat prima data (jucam Baba-Oarba cu mai multi vecini de bloc si surori de-ale domnisoarei), s-a bagat dupa mine sub pat (m-a prins la inghesuiala), si, ce era sa-i spun: "- Da-te fa, sa ies!". big grin Normal ca mi-a placut. N-a tinut mult, ca si-a gasit unul cu experienta. rolling on the floor A fost, cred, prima mea "criza" de gelozie (pentru ca i-am vazut seara la colt de bloc), si cand a mai "vrut" cu mine, am trimis-o la ala. Jur! Eh, amintiri,... :-

| LiceeancaBella a răspuns:

Nu stiu ce te intereseaza pe tine detalii din asteathinking ori esti preot ori nu mai esti? Esti o rusine pentru Clerul Bisericii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13 ani, daca imi amintesc bine...cu vecina, si dupa aia a urmat si o mica putoialarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@lolita-proteza oare?rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No god, pe la 1 an. am pupat crucea preotului cand a venit cu craciunul. mi-a spus mama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioi :p pe la 12 ani:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca pe la 5 ani la gradinita. Stateam linga o fata si i-am zis ca vreau sa ma insor cu ea. Si zice da si eu vreau. Pe urma ii zic, da da stii? Eu sint timid si vreau sa facem copii, dar fara sa ne dezbracam. Putem doar sa ne sarutam? Si ea "da ca si eu sint timida" laughing Din cite mai stiu, i-ma dat un pupic big grin tongue