| BabyGirl06 a întrebat:

Voi la ce varsta v'ati sarutat pentru prima data?

13 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Dada sigur.ce gluma buna! nu cumva ai si un bebe acum?rolling on the floor

| Heather2001 a răspuns:

Aha...pe viitor poate iti faci propriul oras si il populezi...ce sa facem doamne, in cativa ani nu o sa Mai avem ce manca daca ne inmultim atat de repedelaughingsucces la proiectat copii si vezi sa nu te lase "bateria".rolling on the floor

| Heather2001 a răspuns:

Aha ce bine gandesti! fa multi si repede, n-ai ce pierde ca tot anul asta vine apocalipsalaughingmacar sa stii ca ai facut ceva in viatabig grin

| Raul1510 a răspuns:

5 ani, al doilea 7

| Dyony01 a răspuns:

La 12 ani:*

| deedi9 a răspuns:

Pot spune si eu ca la 5 ani dar cred ca nu se numeste sarut. Prima data in vara dintre clasa a 4-a spre a 5-a ( deci la 10 ani ).

| Vladuthz a răspuns:

16 ani

| iGo a răspuns:

O intrebare : la ce te ajuta pe tine sa stii la ce varsta ne-am sarutat noi prima oara laughing? :*

| BabyGirl06 explică (pentru iGo):

Eram si eu curioasa laughing

| PiticaLuiGeo a răspuns:

La 14 ani...

| lifegame a răspuns:

Prima 0ara la 5 anihee hee, cu un c0leg de gradinita... dar ala nu prea conteaza. apoi, in clasa a4-a, dar nici ala nu se pune, pentru ca nu am simtit nimic special atunci. Dar la 13 ani pot spune ca a fost un sarut intr-adevar frumos, cu 0 pers0ana la care chiar tineam.
[[ scuze ca scriu cu 0, dar mi-am pierdut tasta ABCDEFGHIJKLMN_PQRSTUVWXYZ big grin]]

| lifegame a răspuns:

Am bagat 0 pensula in gaura aia de la but0nul lipsalaughing