| MamaOmida69 a întrebat:

La ce varsta credeti ca ar trebui o fata sa isi piarda virginitatea?happy
O virgina la 20 de ani vi se pare un specimen?
Vreau raspunsuri si de la fete si de la baieti. big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

@Jelli, fetita chiar e idioata,si nu numai.
@Abc Fetita inculta ce esti,vrei sa spui ca tu esti frumoasa si te ft baietii de zor? Bine ca te lauzi...ce-mi place mie de voi lesinatele astea,care habar nu au ce vorbesc si se kk pe ele, ca stiu ele tot despre sex, baieti etc.
pun pariu ca ai acceptat sa te sparga unu ca asa te-au indemnat alte trepanate ca tine.
daca tot nu ti-e frica de p**a du-te draga pe centura, te asigur ca nu ti se va intampla nimic...proasta cu mintea pitica,de nicio p**a nu ti-e frica.
@BelieveTheRainbow draguta,legat de intrebarea ta,acea fata este intr-adevar un specimen,dar in sensul bun,pentru a stiut ce vrea si nu s-a lasat usor,sunt deja satula de subiectul asta,am zis de atatea ori,fiecare isi incepe viata sexuala cand e pregatit,cand iubeste cu adevarat,fara sa se rusineze de varsta, avand in vedere ca in ziua de azi boracii au luat-o razna, facand sex si la gradinita...deja,no comment.
numai bine si bafta fetelor care stiu ce vor si au respect de sine!

14 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Daca la 20 de ani e inca virgina, inseamna ca e praf

| CoquineNoire a răspuns:

Aaa,si inca ceva,toate tutele precum @Abc au mentalitatea asta ca frumusetea are legatura cu virginitatea,ca daca vezi doamne esti frumoasa,trebuie sa desfaci picioarele in fata oricui.
dar ce sa mai discutam...o las balta si asa conceptiile atrofiate ale fetelor slabe de minte nu merita confruntate, nu ai cu cine.
si hai cu stupidele, toantelor ca @Abc! Aleluia!

| Ellenna a răspuns:

@BlahBlah, respect laughing
@BelieveTheRainbow, iti incepi viata sexuala atunci cand te simti pregatita ( de preferat dupa 17 ani big grin ), cand stii ca ai langa tine o persoana care te iubeste mult, te respecta si nu isi bate joc de tine.
Sunt destule fete care sunt virgine la 20 de ani, ci NU PENTRU CA SUNT URATE, ci pentru ca au macar un gram in plus de creier in cap si doresc altceva de la viata, nu doar sex. straight face S-au prostit copii in ziua de azi. majoritatea, la 11 ani le e frica sa nu fi ramas insarcinate oh go on dar v-ati gandit dragelor ca pe langa sarcina exista si riscul de a lua vreo boalabatting eyelashes [imi cer scuze pentru ultima parte, dar straight face am ramas chiar surprinsa de. lumea din ziua de azi straight face ]

| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Sincer iti spun ca nu mi se pare nimic ciudat. eu am 20 de ani. in curand o sa am 21.sunt cu prietenul meu de 9 ani de zile. si mi-am pierdut virginitatea la 19 ani.pentru ca nu ma simteam pregatita! parerea mea este ca normal ar trebui sa ti-o pierzi putin mai devreme, pentru ca durerile sunt mult mai mici, pentru ca corpul nu e atat de dezvoltat. ma refer pe la 16-17 ani asa. parerea mea. am fost atat de stresata cand s-a intamplat, imi era foarte frica de durere, si uite ca dupa aproape 2 ani de relatii cu prietenul meu, si acum ma doare foarte tare.deci fa-o cat mai repede, fara frica, si cu persoana pe care o iubesti! asta e cel mai important. pentru ca daca iti incepi viata sexuala cu o persoana pentru care nu simti nimica, asta o sati dauneze in viitor!, cel putin asa mi se intampla mie! bafta!

| uN23 a răspuns:

E bine ca fiecare sa o faca cand e pregatita atat fizic cat si psihic. Nu cred ca este o limita de varsta.

| DYsSsA a răspuns:

Nu stiu ce cred altii da` eu te respect. Serios vorbind. Fetele din ziua de azi din prima zi in care au 14 ani se duc pe strada si fac sex cu orice bagabond.
@elasexygagica, copilo` daca e virgina la varsta asta nu inseamna ca e praf, ci inseamna ca e o adevarata persoana. Bv tie. :* happy

| mykkki a răspuns:

Abc tu esti sigura ca mai esti virgina? Sau daca nu mai esti inseamna ca si tu esti uratalaughing Eu chiar o admir pe fata asta bvo tie sa stii ca nu esti un specimen nu gandi asa sau daca vrei sa zici asa da esti dar unul pe cale de disparitie.pentru ca fetele din ziua de azi nici nu asteapta sa implineasca 14 ca.mrg. bVo fi mandra d tine:*

| melynda a răspuns:

Eu sincer te respect happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Abc, esti idioata sau te faci doar? O fata virgina la 20 de ani este o fata care are capul pe umeri si l-a asteptat pe baiatul potrivit.

O fata poate sa isi inceapa viata sexuala dupa ce stie trei lucruri

1.Ca a implinit 17 ani ca sa elimine riscul cancerului de col uterin (da, astept sa ma injurati fiindca amintesc mereu, dar este una din cele mai mari cauze de deces la femei si nici nu se simte, te ia prin surprindere la un consult) in plus, sa aiba varsta legala din toate punctele de vedere.
2. Ca stie toate metodele de contraceptie, chiar si pe cele eronate si eficienta/ineficienta lor.
3. Ca stie riscurile unei sarcini si are simtul responsabilitatii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@BlahBlah,
te felicit din toata inima!

| GuUumitza a răspuns:

Daca o fata la 20 de ani este virgina pentru ca stie ca nu si'a gasit alesul sau stie ca nu e bine sa se culce cu primul care ii iese in cale, atunci sa fie mandra. mai ales ca odata cu inceperea vietii sexuale apar si riscurile [sarcina, boli]
in viata exista si alte lucruri in afara de sexwinking

| Bobo893 a răspuns:

O virgina la 20 nu e un specimen, ci o fata care a stiut ce vrea si nu s-a lasat fraierita happy Consider ca trebuie sa iti pierzi virginitatea, si la fete si la baieti, atunci cand ai pentru cine.

| mariana25 a răspuns:

Ar fi normal o fata sa-si piarda virginitatea la vreo 17 anisori! este o virsta destul de romantica si cu multe aventuri!

| Abc_6735 a răspuns:

Sincer?straight face

Alea la 20 de anioh go on-->Or sunt urate si nu le ft nimeni

S.au Le este frica de straight face.

Eu sunt virginahappy.

Si nu stiu cand si cum.

Asta vine cand o sa vrei tu s-o faci.

Cand simtiwinking.