| GabrielSexyBoss a întrebat:

La ce varsta este cel mai ok sa ai o iubita?

14 răspunsuri:
| DeeaDLove12 a răspuns:

De la 14 incolo...dc?

| cristiiiiiii a răspuns:

Atunci cand gasesti pe cineva care merita. iubirea nu are varsta

| SecretColors a răspuns:

Poi nai vazut bebelusi cate gagici au ma! tu ce mai astepti

| Corinnààà a răspuns:

Ştiu sigur că încă mai ai de aşteptat sexosule.

| neutrino a răspuns:

O iubita poti avea numai atunci cand esti capabil de acest fenomen.

| IncorrectUsername a răspuns:

15-16...De la liceu in sus!

| Different69 a răspuns:

Cand esti pregatit pentru a avea o relatie.

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Oricand....trebuie doar o persoana potrivita si cand te simti pregatit!
funda?

| Mariiuta a răspuns:

14 sau 15 mai devreme o simpla prietenie

| Banyik_Ionutzz_1998 a răspuns:

Mai bine ar fi de la 18 la 26

| TheRiff a răspuns:

de la toti o sa auzi doar "cand te simti pregatit" dar crede-ma ca nu-i chiar asa. cel mai bine e de la 16-17 anideoarece esti putin mai matur. nu mai gandesti ca un copil si ai si putina seriozitate fata te dragoste. Mult succes!
Funda?

| Gabriela_Elena_1997 a răspuns:

Iubirea se manifesta la toate varstele..imi aduc aminte cand eram la gradinita si toti spuneam ca avem iubiti, dar erau simpli prieteni..era o prietenie definita gresit...acum iubita in adevaratu sens al cuvantului de la 14-15 ani ...depinde de gradul tau de maturitate si de sinceritatea sentimentelor talewinking

| Gess1 a răspuns:

La 14 ani e cel mai bine! Crede-ma!