| VladDys a întrebat:

La ce varsta se produce sperma? Asa din curiozitate!

Răspuns Câştigător
| Anndreass a răspuns:

De la 12-13-14 anibig grin

6 răspunsuri:
| adryana_6040 a răspuns:

Schimbarile care marcheaza dezvoltarea fizica a unui baiat intr-un barbat matur, unul care este capabil de reproducere, apar din jurul varstei de 14 ani si se completeaza intre varstele de 14-18 ani.

| CloseToYou a răspuns:

De la varsta la care ai inceput sa observi ca exista lucruri mai interesante pe care sa le faci cu o fata decat sa o tragi de codite...rolling on the floor

| covaci101 a răspuns:

Mai bine te-ai apuca să înveţi decat să-ţi stea capul la sex! laughing

| SimpluCosty a răspuns:

12-13-14 cam asa

| Rende a răspuns:

Mie mi s-a intamplat la 10 ani