| Gianni a întrebat:

La ce varsta v-ati/aveti de gand sa va incepeti viata sexuala?

13 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

5 jum.winking
ce oamenistraight face

| Rukhsandra a răspuns:

Pai nu stiu... cand mi se pune pata laughing

| Gosh. a răspuns:

In jur de 17-18, habar n-am. Oricum nu e ceva ce poti planifica big grin

| NinaY a răspuns:

In jur de 17 ani, dar nu spun ca am fost tentata de atatea ori sa o incep! Si am 15 ani oh go on! Oricum, mai bine mai tarziu happy

| Jeremy1 a răspuns:

Eh, stii cum e. Pot avea de gand sa-mi incep viata sexuala la 16 ani, dar daca nu gasesc nicio persoana pe placul meu, stii, doar n-am s-o fac din sila sa zic "Hai ca am facut-o si p-asta".
Cand oi gasi persoana potrivita cu care sa o fac, o voi face, dar n-are rost sa-mi planific astfel de chestii.

| ioooooooooo a răspuns:

13 ani atata am avut atunci cand varumio cu un an mai mare mare gigolo m-a dus pe centura sa-mi aleg una:intelegeti comntinuarea dar hei asata suntem noi la mine in familie suntem ceva de genu Stifler din american pie intelgi dar asta sunt eu si nu are rost asa repede o sa ai destul timp de la 16 ani in suswinking

| FunkYboy a răspuns:

16-17 ani

| bbe a răspuns:

Mi-am inceput. o la 14 jumatelaughing
tongue

| clauu a răspuns:

Am inceput-o la 7 ani, te intereseaza?

kiddin'

Probabil ca atunci cand imi voi gasi prietena visurilor mele :]]

| MsETouch a răspuns:

14 ani... tu?

| scumpik010 a răspuns:

Pe la 16, u?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e vorba doar la cat tio incepi. nu tio programezi. daca esti cu o pers de mai mult timp si simti ca tii ft mult la acea pers si simti ca tr sa o faceti da. vine de la sine ca si primul sarut insa virginiatea este ceva ft deosebit la o fata ca si naturaletea barbati aprteciaza ft mult asta asa ca tr sa ne gandim ca baiatul cu care o facem merita. si. mai e vorba si de pregatirea fizica. ma intelegi. sa spuneam ca eu as vrea la 17 daca atunci nu mi-am gasit o pers cu acre sa merite si acre so iubesc dc s-o fac? atunci cadn simti. sper ca te-am ajutat :*

| Kidahhh a răspuns:

Nu stiu. poate acum poate la 16 ani la 18.

Mai exact cand cand simt ca este momentul potrivit.

O zi buna! happy