| LiLu a întrebat:

La ce virsta ati facut sex pentru prima data. Cum a fost?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
20 răspunsuri:
| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Cred ca prima data este ceva de neuitat

| Sara2 a răspuns:

La 17 ani, a fost f dureros crying nu as repeta acea experienta

| cretzufinish a răspuns:

La 21 de ani si nu-mi pare rau. A fost magnific, intr-o seara romantica ca-n filme happy

| julieta a răspuns:

La 19 ani, nu prea placut pentru ca am avut emotii, frica s. a primul si al2 lea contact a fost dureros sad.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

La 18 ani, fara 2 lunihee hee. Eram doua trupuri care aveau sa devina unu'. Doua trupuri tremurande care simteau un amestec de durere si emotie. Ceva de nedescris.happy

| Crs a răspuns:

La 16 ani. M-a durut tare dar nu mi-a curs sange. Dar totusi a fost frumos. am avut o relatie frumoasa care a durat 2 ani... sad

| daniDeeDee a răspuns:

La 17 anisori happy b. e. a. u. t. i. f. u. l.

| dragosh a răspuns:

La 15 ani... mi s-a spus ca nu ar fi pentru prima oaralaughing

| oana23madrid a răspuns:

La 20 si a fost cam dureros nu mi-a placut...

| Adela_9686 a răspuns:

La 15 ani si a fost foarte dureros si bineinteles mult sange sad

| smb a răspuns:

La 14 ani. A fost destul de bine. A curs mult sange dar nu m-a durut atat de tare.Normal ca acea zi nu se uita niciodata, doar sa fi prea prost/a sa uiti.

| michy a răspuns:

La 14 ani. A fost ceva de neuitat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum e pentru prima oara.cum sa fie. ceva magic. cel putin la mine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

19. si s-a chemat dragoste, nu sex. la inceput nu mi-a placut, acum imi place, pentru ca e tot cu acelasi pe care il iubesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 17 ani happy simplulaughing prima data obositorhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce diferenta 14, 15, 16, 19, 21 foarte tarelaughing eu sunt fata am 16 ani si icna mai sunt virgina si mi se pare ok avand in vedere ca unele la varsta mea au copil... Prima oara. thinking cred ca o sa-mi explodeze inima da emotii placute big grin

| pupicel1 a răspuns:

La18 ani fara5 zile insa nu a fost ceva de vissadff dureros dar a fost ok dupawinking

| [a]nDaTPU a răspuns:

Eu am 14 ani si ma simt o copila.nu as putea sa o fac la varsta asta...trebuie sa fiu putin mai madura

| florina_8394 a răspuns:

La 15 ani.si nu regret nimic din ce a fost :X:X:X. a fost f frumos.si acum suntem impreuna.au trecut 2 ani si ceva si relatia merge f bine.:X:X:X

| ce iti pasa cine sunt? a răspuns:

La 12. A fost fainbig grin