| Anghelina a întrebat:

La ce virsta v-ati inceput viata sexuala? Cu cine? Mai sunteti impreuna? Ati facut-o din dragoste?

18 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

1.La 14 ani şi jumătate, cu o fată de 18.
2.Nu.
3. Da...

| Zenithf a răspuns:

La 26 de ani, acum ea este sotia mea. Ne-am cunoscut in septembrie, intr-o luna am facut-o deja, si la 8 luni ne-am casatorit. Ce zici, m-am miscat repede? laughing
Acum se vor implini 7 ani de cand ne-am cunoscut.batting eyelashes
Da si da la celelalte 2 intrebari. happy

| Zenithf a răspuns:

La 26 de ani, acum ea este sotia mea. Ne-am cunoscut in septembrie, intr-o luna am facut-o deja, si la 8 luni ne-am casatorit. Ce zici, m-am miscat repede? laughing
Acum se vor implini 7 ani de cand ne-am cunoscut.batting eyelashes
Da si da la celelalte 2 intrebari. happy
Si acum asteptam sa fim parinti, o sa avem o fetita scumpa si o sa o iubim si pe ea f.mult.

| Damian a răspuns:

...Bai, eu mi-am inceput pe la 16 ani, era o tipa mai plinuta era de varsta mea, arata bine, eu eram in limba dupa ea, ea m-a placut (ce minune) si am facut-o, ma crezi ca si acum dupa 7 ani, ma mai gandesc la ea... creca nici nu mai stie cum ma cheama

| lovenotsex a răspuns:

Mi-am inceput viata sexuala la 14 ani, da din iubire, ecident cata iubire eram in stare sa constientizez atunci. Dar consider ca am iubit si am fost iubit.Nu mai suntem impreuna dupa o relatie de 7 luni, cu o persoana putin mai mare ca mine. Dar chiar daca a fost frumos si pasionant, regret ca mi-am inceput viata sexuala la varsta aceea, consider ca eram inca un copil, dar acel sentiment mi-a dat experienta si sa gandesc mai mult. Tu?

| Acvila a răspuns:

La 17 ani.Nu cred ca il cunostilaughingSuntem impreuna de 4 ani, si da, presupun ca a fost din dragoste... oricum eu nu aveam habar de nimic, de-asta si acum imi pare rau ca nu a fost asa cum vroiam sa fie prima data.Si tot de-asta ma intriga faptul ca fetele astea de la 12 ani se considera pregatite si o fac.

| Emma a răspuns:

14 cu un baiat de 15big grin
Si da pentru ambele intrebari:X

| Anileda a răspuns:

Nu mi-am inceput-o, si nici nu am de gand sa mi-o incep.

| luciana_3279 a răspuns:

La 23 de ani, cu un tip de 25, nu mai suntem impreuna, a avut el grija de asta...la mine a fost din dragoste, la el nu cred.si tot eu am fost vinovata.

| Bucuriedeculori a răspuns:

Doamnee. ce a aajunss lumea astastraight face
Ce raspunsuri... 12, 14, 15 ani...
Vaiii x_x ...Astept tone de ''Stupid'' sau ''Nefolositor''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La 12 ani cu una de 19 smug. Nu. Nu la betie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu la varsta d 14 ani... el avea 19...au trecut 2 ani de atunci iar noi ne iubim ca la inceput. o experienta de ne-uitat cu un baiat de ne-uitat.

| TaZManik a răspuns:

Cou 9 luni inaintea ta er o femeie si am auzit ca nascut un copil

| bonita24 a răspuns:

La 18 ani. aveam o relatie cu un baiat de un an jumate. cert e ca relatia a mai tinut vreo 2 ani. da a fost din dragoste, l-am iubit enorm si desi nu mai suntem impreuna de un an el ocupa un loc special in inima mea...

| Skez a răspuns:

La 14 ani...cu o fata de 15... a fost din dragoste happy

| Elena_4924 a răspuns:

La 14 ani, cu un baiat de 17. Da, mai suntem impreuna.Am facut-o din dragoste

| maXimilianX a răspuns:

La 14, cu o tipa de 17, nu si nu happy ca sa iti raspund la toate intrebarile.

| lafesta_6353 a răspuns:

La 16 ani cu un baiat de 20 de ani...mai suntem impreuna[avem o relatie de 9 luni] si am facut-o din dragoste