| shim a întrebat:

La citi ani v-ati pierdut virginitatea? cum a fost prima data?

4 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

O mai am încă, voi o declarați nulă nu?

| nobody_4657 a răspuns:

Nu conteaza varsta...trebuie sa fii u pregatit/a si intr'adevar sa fii atras si sa-ti iubesti partenerul/a.

| alexandru_4652 a răspuns:

La 15 ani.cu o fata de 16. dupa care eram indragostit. eu am fost amantul" iubitul ei era plecat in spania cu un grup de fete so. categoric avea sa fie noroc. iar tipa s-a gandit hai sa il insele si ea. ma gasit pe mine. senzatia a fost extrem de placuta. concentrata puternica. iar dupa ce s-a intors tipul din spania ea mi-a dat papucii. o super experienta.

| yonutz96 a răspuns:

La 15 iar ea avea 18rolling on the floor si a fost misto:X