| LeerieVonTeese a întrebat:

La ce virsta v-ati pierdut virginitatea si cum a fost 'prima data'?big grin Eu la 14 ani cu prietenul meu big grin Suntem deja 6 ani impreunahappy

Răspuns Câştigător
| Acadeeeaa a răspuns:

Eu inca sunt virgina b-)!

13 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Multumesc de fundita:*!

| Heys a răspuns:

Cati ani avea prietenul tau te rog zi-mi nu sti cat ma ajuta daca imi zicicrying?

| basexcu a răspuns:

Felicitari!

| LeerieVonTeese explică:

Jelli,mesajul tau este foarte urit. Cum poti spune asa ceva? Stii cum se spune,daca zici ceva,automat te programezi happy Si chiar nu regret nimic, pentru ca deja sunt logodita si ne iubim atit de mult ca in prima zi happy Have a good life, jelly!
Bogdan-el avea 16 happy Si m-am gresit, nu avem 6 ani impreuna, dar 8. Eu am acum 22 si el 24 happy

| LeerieVonTeese explică:

Jelli,
chiar ma faci sa rid. Chiar merita sa-ti pierzi timpul, sa scrii asa un text pentru mine? Hah, merci. Si nu sunt romanca,am trait citiva ani cu parintii in Romania,atit happy Acum insfirsit am plecat din tara prefacutilor happy Si apropo,persoanele ca tine no sa ajunga departe. Am cunoscut atit de multe persoane ca tine,care se dadeau mari si au ajuns un nimic. Dar iti doresc succes,pentru ca nu sunt ca TINE,sa am atita energie negativa. In loc sa stai si sa faci un lucru productiv,tu stai aici si scrii hate messages. Asta chiar e patetic. Get a life. Si chiar nu ai ce te pune cu mine,pustoaico. Si da,stiu ca mi-am pierdut virginitatea devreme. Acum ce vrei sa faci, vrei sa ma faci sa regret? Draga, au trecut deja 8 ani de atunci si nu regret absolut nimic din ce am facut pe cind tu erai un bebe. Si intrebarea " Macar ati folosit prezervativ? Macar de ala stii? "
Te faci proasta? Si normal ca stim. Si chiar nu planuim un copil. Suntem inca tineri pentru asta. Nu suntem ca 90% din romani care se casatoresc la 17 ani si isi distrug viata. Multumesc ca mi-ai ridicat dispozitia, copilo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cancer de col uterin fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@LeerieVonTeese, stiu ca sunt o necioplita si o nesimtita, la fel ca si intrebarea ta.
1. Intrebi chestii intime, ce te priveste ce si cand face fiecare in dormitorul sau?
2. Esti o tuta. Cancer de col uterin fericit, daca faci sex pana in 17 ani creste riscul foarte mult. Cum am spus. Te-ai grabit sa faci sex, dar nici ca te-ai informat. Macar ati folosit prezervativ? Macar de ala stii? Cauta pe google, riscurile inceperii vietii sexuale la 14 ani, eu nu vreau sa iti dau linkuri dar ai sa vezi acolo ca nu vorbesc degeaba. Oricum, faptul e consumat, iar tu esti o tuta.
3. Esti o tuta si jumatate. Ma doare fix in varful firelor de par de atitudinea ta impaciuitoare.
4. Esti o mare tuta. "Eu am acum 22" - daca la varsta ta scrii in halul asta "v-ati", iar cealalta fraza din care nu am inteles nimic, ma simt mandra ca te pot judeca. Am atatia ani ca aceia la care ti-ai pierdut tu virginitatea.
5. Esti si mai tuta, ca te lauzi. Bine zice StiffMaster.
6. Bine. Bravo tie, tuto. Ai fost un caz mai rar, relatia voastra a rezistat, succes mai departe sa ramaneti si mai mult impreuna bla bla bla. A propos, mama ta ce a zis cand i-ai povestit asta?

Hai, pa. O zi buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@LeerieVonTeese,
Buna iar. Mi se rupe ca nu traiesti tu in Romania. Insa esti romanca, ce are sula cu prefectura? Ti-ai uitat limba natala laughing?

Intelectul meu, mic? Macar eu stiu de riscurile vietii sexuale precoce si niste reguli de bun simt si ortografie, la varsta mea fata de a... dumneavoastra. Intelegeti, respectabila doamna tuta ce sunteti?

Daca nu te intereseaza parerea noastra sau a mea, de ce dracu` ai mai pus intrebarea asta pe TPU? Nu cred eu ca de fapt te f*** pe tine grija cand s-a regulat prima data fiecare si cum a fost. Si daca e asa, totusi de ce iti pasa?
Iti scapa simtul responsabilitatii, cand pui o asemenea intrebare sau chiar o intrebare in general, aici pe TPU, trebuie sa fii pregatita si pentru critici. Tu chiar le meriti.

Nu imi da tu mie sfaturi, ba chiar te-as ruga sa urmezi TU prima ce ai scris acolo! Si uite ca imi pierd vremea pe internet, dar o fac util. Si cand dracu` sa invat, ca sunt in vacanta. Si nu te ingrijora, abia m-am mutat si mi-am luat deja o carte sa citesc.

Din tot ce ai zis ti-am demonstrat ca TU esti cea care vrea sa para matura, nu eu. Iar pentru varsta aia a ta pari sub nivelul meu.

Hai, pa. Am incheiat discutia. Sa vad acum ce imi mai raspunzi. Oare ai ce? Sau o sa imi bagi tampenia aia a oamenilor slabi si fara argumente cum ca "cel destept cedeaza"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@LeerieVonTeese,
Mira m-as ca stii de prezervativ. Atunci, de riscuri stiai? Asa e, cum ziceam si eu, faptul e consumat. Insa tu tot nu mi-ai spus ce ai vrut sa demonstrezi/faci prin intrebarea asta? S-a pus de sute de ori si incalca intimitatea.

Nu intentionez nimic. Prostia celor ca tine ma irita foarte tare si imi ies din pepeni. Asa e genul meu, naspa, negativista, bla bla.
Am tot dreptul sa scriu raspunsuri intepatoare celor care merita. Nu sunt pupincurista sa spun numai de bine.
A propos, mama omida, tu unde ai ajuns? Eu nu ma laud asa cum crezi tu, nu poti intelege ca am dreptate si ca ti-am dovedit-o. Vad ca incerci sa ma lovesti.
E adevarat, stand pe DN1 poti sa ajungi mare... femeie. In fine, nu asta conteaza. Daca in felul asta judeci tu.

Iar acum m-ai iritat si mai rau, stii asta? Esti neoriginala, ai replici slabe, copiate si 15 ani :)). http://www.tpu.ro/......a-de-18-d/
Acum urmeaza sa ma aburesti ca nu e contul tau si ca nu stiu ce. Acum ai pus o alta intrebare stupida, cum iti stergi intrebarile. Daca nici atat nu stii, esti praf.

Doamne. Acum mi-am dat seama ca nu pot discuta cu cei ca tine. Si mincinoasa, si proasta. Ai dreptate, nu ar trebui sa ma cobor la nivelul tau, sa iti explic ce tuta esti. Si nu te da importanta, eu am raspuns pentru ca si tu mi-ai raspuns mie si m-am gasit dand o cautare numelui meu. Nu ma las calcata in picioare de felul-mi si raspund tuturor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@LeerieVonTeese
Mdea. Si de ce nu ti-ai facut tu alt cont, draguto?

Crezi ca ma simt ranita de ce spui... ofof. Daca erai un psiholog nu stiu unde bla bla, nu te coborai la nivelul meu si tratai situatia altfel. Lasa minciunile.
In plus, prin atitudinea ta, se vede ca nu ti-a convenit.

Cine a zis ca imi considera raspunsurile proaste :))? Am multi prieteni pe TPU. Nu mai sunt chiar o anonima. Convinge-te de aici: http://www.tpu.ro/......de-ce-vot/
Mai sunt 2 si aici: http://www.tpu.ro/......-al-tau-a/
http://www.tpu.ro/......tru-de-pe/
http://www.tpu.ro/......-voi-cine/

Du-te naibii deci, esti nimeni, 0 barat. Te asigur ca mama e profesoara, divortata care s-a straduit sa ma creasca si sa ma educe singura! A fost divortata de doua ori si a incercat sa refaca ce a fost. Lumea o cunoaste ca o femeie eleganta, politicoasa care se confrunta cu toate. Si mi-a facut de multe ori observatie ca ma port urat si ma ia gura pe dinainte, de-aia ma si cert cu toti. Iar eu, draga mea, ma numesc Ana, am 14 ani, 8 clase terminate si doua premii, de asemenea am participat si la olimpiade si nu am luat locuri rele...
Lumea ma cunoaste ca o tipa destul de timida, respectuoasa, care nu se implica in conflicte si vorbeste putin. Vezi ca pot fi si altfel? Vezi, m-ai judecat gresit, pam pam! Dar nici nu iti pot dovedi ca ceea ce spun eu e adevarat.
Tata este manager. Iar eu Angelina Jolie, ma crezi? Nu pari mai mare de 15 ani, ca altfel, cum ziceam nu te puneai la mintea mea de adolescenta!
Si daca esti cum ziceai tu ca esti, ar fi trebuit sa o inveti pe sora-ta ca TPU nu e pentru intrebari irelevante gen "cine ghiceste nu stiu ce, dau funda" si chiar tu ar fi trebuit sa stii ca asemenea intrebari se pun intre patru ochi, doar daca e ceva urgent.

Si daca esti psiholog, in ce ti-ai luat ma diploma? Si de ce mai avea nevoie sora-ta de noi daca te are pe tine, din familie? Stupid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Văd că nu mi-ai răspuns la ultimul comentariu și a trecut peste vreo săptămână deci am avut dreptatewinking. Acum probabil o să spui că nu te cobori la nivelul meu, psiho wannabe. happy

| MarchetuLuCatarama a răspuns:

Ceti mai place sa te lauzi ByCarciuma Lu Catarama

| Daniel_8032 a răspuns:

Eu la q114 ani dar sincer nu mai stiu ca doar sunt baiatlaughing fundita? pls