| crazy_5962 a întrebat:

La dirigentie am de facut un proiect despre,, Traficul de fiinte umane", as dori sa imi spuneti un titlu mai deosebit legat de aceasta tema.raspuns urgent va rog,

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

"Sperante spulberate","Omul cu chip de minciuna","Suflet pierdut","Catre nicaieri","Jocul de-a moartea"...

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Traficul de organe

ilegalitate extrema

Cam atat imi trece prin cap. Ce ciudat, chiar azi in timpul ramas de la lb. romana am discutat cateva vorbe despre traficul de fiinte umane, daca vrei, un msj p TPU si te pot ajutahee hee.

Răspuns utilizator avertizat
| deea_9894 a răspuns:

"viata ta in mana altora"