| LanguageMaster a întrebat:

La facultate cum agață o fată un băiat de care îi place?

2 răspunsuri:
| alexandru0sorin a răspuns:

Man cand e vorba de facultate trebuie sa conusti fatpteul ca femeil agata foarte subtil si de cele mai multe ori barbatii care sunt bolovani nu se prind de asta deci si cel mai mic detaliu inseamna ca agata daca se uita la tine PAC te agata daca iti face cu ochiul PAC TE AGATA adaca mano inteleti tu orice bucatica de atentie pe care tio ofera o femeie inseamna clar si suta la suta ca te agata.

| mario312gg a răspuns:

Simplu vorbesti te imprietenesti zici ca o/il placi si vezi raspunsul