| LanguageMaster a întrebat:

Dacă ești băiat și îți place de o fată, este mai bine să o abordezi numai dacă pare că și ea te place pe tine? În locuri gen facultate, petreceri etc.

17 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Vezi ca unele se pricep bine sa ascundă faptul ca plac pe cineva anume. Nu ți-ai da seama niciodată. Așa ca e discutabil acest aspect.
Îți place de ea, îți faci curaj și o abordezi, măcar stii ca ai incercat și nu regreți nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa o abordezi si sa vezi daca si ea e interesata in cazul in care lucrurile nu sunt clare intre voi, ca sa stii urmatorul pas

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O abordezi dar dacă vorbești lemne mai bine te lași păgubaș
Poate sa te placa mult fizic inițial și când începi să vorbești și dat-o de gard laughing simți de regulă când o fata te dorește,îți transmite semnale subtile, priviri, îți zâmbește, rade la glumele tale chiar daca sunt de boomer.
E bine oricum că ai motivație și că îți dorești, mai trebuie initiativa și aia e

| LanguageMaster explică (pentru anonim_4396):

Ce înseamnă să vorbești lemne?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LanguageMaster):

Să vorbești prostii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Altfel riști să te faci de râs și să pici în penibil.

| Danny28 a răspuns:

Nu-ți mai bate capul. În ziua de azi dacă n-ai bani și șmecherie de smărdoi, nu poți avea iubită.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danny28):

Dar cam ți-o iei când ai șmecherie de smardoi, și dacă nu ai prieteni care să sară pentru tine cum poți să mai fi așa? Bati 2-3, poate 5 dar vin 20 pe tine, adică nu pe oricine prinde șmechereala de smardoi, nu poți să te dai ceea ce nu ești doar sa impresionezi plus că te simt femeile când ești fake. Daca toate căuta genul asta de bărbat nu e de mirare de ce ajung multe la vitrina sau bătute daca pe ăștia cuminți ii marginalizeaza când tot ce au ele de oferit e o gaura și aia la unele e uzată

| Danny28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar ele nu sunt fake când mint de rup, se machiază în exces și își photoshopează corpurile pentru a avea mai multe aprecieri pe social media?

| Danny28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi cam caută, din păcate

| Danny28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu toate caută, într-adevăr, dar majoritatea da.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danny28):

Ba da happy pai fara glet multe zici că sunt refugiate din gârlă rolling on the floor îți vine să plângi când le vezi și mai fac și pe divele. Respectele mele pentru cele care au caracter,că dacă se machiază nu e o problema că nimeni nu e perfect, poate toți vor da arătăm mai bine. Om care sa nu fie fake mai rar vezi in ziua de azi. Șmechereala prinde câteva zile până ți o iei in bot laughing că imediat ești bârfit și de aude de tine când faci valuri imediat sar cocalarii pe tine, dar și aia sunt smenari că sunt mulți sunt uniți, tu ești singur și de aia ei înving mereu in scandaluri. Daca majoritatea fetelor ii prefera pe aia atunci e foarte grav, eu nu am făcut o statistica dar văzut că sunt foarte atrase de cocalari are dreptate userul mosotti

| Danny28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mie mi-a zis una pe Facebook că sunt urât de dau în gropi și soarta a făcut cumva să o văd în viața reală nemachiată. Am zis că o să îmi dau cu clor în ochi după treaba asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danny28):

Trebuia și tu să zici că e urâtă cu clor laughing

| Danny28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Voiam, dar am zis să nu fiu nesimțit

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danny28):

Pff laughing tu care ești ateu ești mai bun decât 100000 de mii de creștini la un loc care se dau ceea ce nu-s laughing

| Kiran a răspuns:

Acum deepinde de cat esti tu de serios pentru a dori relatia aia. poti fi ca o parte din persoane. adica ii zici daca vrea relatie si nu iti pasa ce o sa fie dupa. ori poti sa fii ca o minoritate de oameni care se straduie sa inteleaga cealalta persoana. trecutul respectiv, de ce a luat anumite alegeri, etc. mna acum daca vrei sa reziste trebuie sa fii pregatit pentru ce va urma daca o sa accepte. nu dupa cateva luni / ani sa spui ca. "vai cu cine am fost impreuna."