| okokokokokok a întrebat:

La mortal kombat shaolin monks nu stiu ce sa mai fac dupa ce l-am batut pe baraka am luat abilitatea de a ma urca pe pereti si nu mai stiu ce sa fac
Funda!
Scz categoria e cea mai acesata

Răspuns Câştigător
| Comin_Natzia_Lui_1990 a răspuns:

Nu stiu cum sa-ti explic. Poti sa-i dai funda la Valy, pentru. ca el a explicat bine
sau sa te uiti la SFARSITUL clipului :
https://www.youtube.com/watch?v=Z0pBpcmNtg0

2 răspunsuri:
| Rotari_Valy_1997 a răspuns:

Pai, dupa ce l-ai infrant de duci la un portal care te va duce, cred ca stii unde se afla, la o usa gigant care la fiecare boss infrant iti va arata la fiecare cate o bulina. Te duci in dreapta si vei gasi doi pereti cu un spatiu liber pe care iti vei folosi noua ta putere (cataratul) si te vei duce la un portal. Funda?!?
P.S.-Portalul duce la Sub-Zero!