| Comin_Natzia_Lui_1990 a întrebat:

Vreau sa discutam despre Mortal Kombat... de ce se
urasc si vor sa se omoare intre ei Scorpion si Sub-zero, la urma urmei, ei sunt frati.Ca tot vorbeam de Sub Zero, cum i-a aparut acea cicatrice din ochiul drept? (in MK9 nu are cicatrice) Dupa unii, Scorpion i-a facut-o, dar dupa altii, Kung Lao i-a facut-o, asa se vede in Mortal Kombat Shaolin Monks. Dau funda la cel ce imi
raspunde la cele 2 intrebari. Multumesc!

1 răspuns:
| HεεЌεЯε a răspuns:

Intre Sub-Zero si Scorpion: Sub-Zero s-ar presupune ca i-a omorat familia lui Scorpion sau invers, asta an inteles din Mortal Kombat 9 Komplete Edition, ei sunt dusmani pe viata iar asta cred ca ar fi motivu, iar cu cicatricea, cred ca este facuta de Scorpion sau i-a aparut in raidul facut de Sub-Zero...este o poveste lunga oricum. happy (In legatura cu chestia ca ei sunt frati..eu totusi nu cred big grin )