| InnocentSίn a întrebat:

La multi ani TPU! happy
Am o dilema si nu-i pot da de capat. Acum ceva timp am cunoscut un baiat,el tot ii intreba pe prietenii mei de mine,mi-a gasit fb-ul,am inceput sa vorbim acolo,vorbeam zilnic,facea orice sa ne vedem... laughing Eu sincer nu eram foarte 'atrasa' de el,nu era genul meu. Am vorbit un timp,ne-am si intalnit de cateva ori si am descoperit ca era o persoana amuzanta, placuta..Am inceput sa simt ceva pentru el. Ne intelegeam foarte bine,nu stiu,parca visam. : ]]
Cu timpul,am observat ca nu-mi mai trimitea mesaje atat de des,era tot timpul plictisit,retras,ocupat,etc. A trecut o zi, doua.o saptamana..si nu mai aveam niciun 'semn de viata' din partea lui. I-am scris eu mesaj,mi-a raspuns ca de obicei,nu parea cu nimic diferit. Ziua urmatoare iar nu mi-a scris,nu m-a sunat. A trecut iar o saptamana,nimic de la el, apoi o luna..Si iata-ma aici intrebandu-ma ce naiba s-a intamplat?! Nu gasesc niciun raspuns, nu inteleg de ce s-a indepartat de mine. Ma poate ajuta cineva? Ati mai trecut prin asa ceva?
FUNDA.

Răspuns Câştigător
| ishallhelpyou a răspuns:

Well, 3 posibilități:
1. a avut un crush temporar pe tine, după ce i-a trecut. i-a trecut laughing
2. a avut crush pentru tine, dar a venit alta mai wow;
3. a avut crush pe tine și a renunțat complet.

De obicei este #2, dar nici 3 nu este la mare distanță, dar eh, asta este.

Dumnezeu îți dă, nu te obligă, stai liniștită, sunt doar 3 miliarde și jumătate (aproape) de bărbați în lumea asta, ai de unde alegewinking

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Baiatul s-a plictisit este foarte normal fiziologic si antropologic, sunteti tineri, sunteti la varsta la care trebuie sa strabateti cat mai multe cearsafuri, aveti nevoie de diversitate sexuala, de aceea s-a plictisit de tine

| RAY a răspuns:

Tia pierdut interesul fata de tine, chiar tu spui ca nu esti atrasa de el, posibil il vreai in frendzone, omul a simtit asta si te ignora

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai greu exercitiu al vietii este reprezintat de dilema, cum se poate rezolva/descifra firea/natura umana.

| wLt a răspuns:

Bună! :3
Poate s-a folosit de tine făcundu-i în ciudă unei prietene de a voastre, ori omul s-a plictisit de tine sau poate că te-ai schimbat și lui nu-i place noua ta schimbare. Sunt multe de gândit, de ce nu-ți iei inima în dinți și-l întrebi?

| Timbtudor a răspuns:

Poate plictisit butoneze tine telefon!