| AncaAncc2323 a întrebat:

La nokia c3 poti sa schimbi temele ca la nokia 6300? scuze pentru categorie. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Valy1106 a răspuns:

Nu fiind ca fiecare telefon chiar daca este de aceeasi marca sau model au softurile diferite dar daca vrei eu iti las un si dupa care iti poti lua cateva theme pentru Nokia c3 fiecare thema are formatul ei de script si sunt convertite fisierele in anumite formate.
http://www.mobile88.com/cellphone/nokia/nokia-c3/themes.asp ala este situl dar trebuie sa iti faci cont pentru a putea sa le downlaodezi scces astept funda.