| fixy a întrebat:

Cum va pare nokia x3? scuze de categorie

2 răspunsuri:
| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Si eu am Nokia x3 x-press music e foarte bun sunt super multumita de el deci daca ar fi sa mi se strice sau sa am ocazia sa imi iau alt telefon crede-ma tot x3 mias lua adica are multe chestii super faine la el multe ''calitati''. Daca vrei sa iti cumperi eu te sfatuiesc cu increderewinking

| Americanlife a răspuns:

Nu stiu ca eu am 6303i ci dar l-am de aproape 4 ani si inca merge bine deci este rezistent Nokia sunt rezistene