| anonim_4396 a întrebat:

Lungimea penisului de 16-17 cm la varsta de 15 ani este normala?

Astept pareri numai de la fete.

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Oare o sa existe pe site-ul asta vreodata o zi fara intrebari tampite?

| DjsTEpp a răspuns:

Da este normala, si nu este intrebare stupida baiatul vrea sa stie.laughing

| Roo a răspuns:

Nu ne intereseaza lungimea putzei talehappy

| Kerli a răspuns:

Dar de unde sa stie fetele?
daca o fata te-ar intreba ceva despre ciclul menstrual, farduri sau alte chestii ai stii raspunde?

| iloveunicorns a răspuns:

Eşti praf. Chiar crezi că trebuie să ai puţă mare să te placă fetilii?

| elasexygagica a răspuns:

Este absolut delicioslove struckdrooling

| JayZei a răspuns:

Elasexygagica ai yubit?:X:X:X am 19 ani si cautwinking

| JayZei a răspuns:

Da e normal cam orice baiat are la 15 ani 16-17 eu am 19 si-l am mai mare...