| anonim_4396 a întrebat:

Lungimea penisului de 16-17 cm la varsta de 15 ani este normala?

7 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Ooo e nemaipomenitlove struck

| Prefersanu a răspuns:

Nu stiu ce sa zic sincer.Mie mi se pare cam mare.Pana la 18 ani cand se termina dezvoltarea o sa ajungi la 20 cm si atunci rupi fetele si o sa doara cand o faci cu ele deci, greu vei mai gasi partenera.

| ILoveMoon a răspuns:

Nu e chiar normala dar unor fete le vor placea dar va durea pentru unele rau si mai ai 3 ani in 3 ani poate sa creasac pana la 20cm sau mai mult

| eSc a răspuns:

12 cm la 13 ani laughing (am eu)

| Saiko2502 a răspuns:

OMG! TITANICU! scuze de rautate laughing totusi nu e prea normala "Chestia" asta laughing

| litlledolleioanna a răspuns:

Prea marelaughing)

| Berbereka a răspuns:

Au doamnee rolling on the floor