| anonim_4396 a întrebat:

M-a rugat o prietena sa va intreb daca se poate sa faca sex zilele astea?

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Din belsug.

| marsy a răspuns:

Daca doreste atit de mult. poate sa faca!

| unikat a răspuns:

Poi tinand cont ca saptamana asta este saptamana luminata si f importanta pentru cei care au credinta, nu ar trebui dar daca ei nu ii pasa de chestiile bisericesty poate sa faca ce vrea.laughing

| nightwish a răspuns:

Pai dc nu sa se poata face...nu vad nimic rau in asta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai chiar daca e atee sau nu nu are nimic. nici in biblia ortodoxa, nici cea catolica nu zice nimic deci...