| Rexilake1 a întrebat:

O prietena m-a rugat sa intreb asta: Ii place de un baiat mult mai mare ca ea si vrea sa il vada dezbracat ce sa faca? Si ii e foarte rusine. Ofer

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nimic mai simplu pentru a realiza ceea ce isi doreste prietena ta (sau poate chiar tu). Ii propune baiatului pur si simplu sa accepte provocarea conform careia ea ii arata sanii (daca are laughing ) daca inca n-are sani atunci "pasarica" iar el sa-i arate "scula". Te asigur ca majoritatea baietilor ar acepta, si in acest caz va avea ce sa vada deoarece sigur o va avea erecta/sculata. Curaj si bafta.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrea sa i-o vada ma.asta vrea.sa fie sigura, nu sa-si asume riscul.inseamna ca stie ce vrea fiindca a mai avut si nu a fost deajuns.de aia si cauta ceva mai mari.

| Kenya a răspuns:

Eu imi ofer un glont in cap daca mai vad astfel de "intrebari".

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Sa ii spuna cail place, daca accepta sa fie cu ea, cum baiartul e mai mare, va accepta odata si odata sa se dezbrace. laughing

| Sfatosul2012 a răspuns:

Pai trebuie sa i comunice lui chestia asta. Daca sunt impreuna trebuie sa i propuna un dus impreuna. daca nu sunt sa i propuna un pariu ceva. Baietii de obicei accepta o provocare. Dar trebuie sa puna ceva la bataie altfel nu cred ca va accepta!

| RoBByi96 a răspuns:

Dezbraca-te tu prima. Vei vedea ca si el se va dezbraca imediat.