| denymarya28 a întrebat:

M-ais putea gasi un job in wekend? (14 ani)scuze de categorie

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Depinde de orasul in care locuiesti, depinde de ceea ce stii sa faci.La 14 ani nu prea are nimeni interesul sa te angajele si mai ales pentru 2 zile. Oricum ai putea imparti pliante sau promotii intr-un supermarket sau pe strada.Nu se castiga mult dar e bine totusi.Succes!

| Sara2 a răspuns:

La mcdonald`s lasa un cv, am o prietena are 17 ani si lucreaza doar sambata si duminica