| DiscoBoy a întrebat:

M-am certat cu o fata si acum acum este suparata pe mine. ce as putea sa ii spun sa nu mai fie suparata?

3 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Spune-i ca vrei sa faci sex cu prietena eiwinking sa vezi numa cum se va tine dupa tinelove struck fiind invidioasa ca o vrei pe prietena ei si nu pe ealove struck

| Rockart a răspuns:

Bună! Depinde din ce cauză v-aţi certat, dar fiind băiat frumos ar fi să îţi ceri tu scuze.

| sorinL1 a răspuns:

Simplu: ca un gentleman te duci la ea si iti ceri scuze; lasi orgoliul la o parte si ii zici ca tu ai gresit, iti pare rau si ai vrea ca prietenia voastra sa revina la normal.

Sau poti sa astepti 1-2-3-9999 zile si eventual trece de la sine.