| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

M`am certat din nou cu prietenul. Eu il tineam pe el pe invisible, ca sa nu vada ce status pun si pentru restul` eram online. Stiam ca intra pe telefon si nu are cum sa vada. Dar aseara a intrat de la un prieten pe pc si s`a sup tare ca de ce stau eu cu altii on, si cu el off, ca el nu e prostu` meu... Acuma stiu ca avea si el dreptate. Apoi am inceput sa vb si mi-a zis ca sa`mi trimita el un programsa vada ce filme am, dar nu am acceptat pentru ca stiam ca se pricepe la calculatoare si mi`era frica ca o sa`mi citeasca arhiva, si vb cu mai multi tipi la care le ziceam ca sunt singura, cu unu vb ch in seara aia si ziceam ca mi-ar placea sa ne distram si sa ne inselam prietenii. In fine, am zis nu. S`a suparat din nou, a zis ca nu am incredere in el deloc. Apoi i-am dat web si am vb cu el un pic dar in acelasi tp vorbeam si cu un alt baiat si el a zis ca ma lasa ca vede ca am cu cine vb. Aseara i-am dat vreo 3 mesaje ca-mi pare rau. Azi am vorbit, mi-a zis ca daca se mai intampla vreodata sa-l mint se desparte de mine, ca deja e a doua oara. Mai devreme cand l`am sunat mi-a rasp o tipa, sotia tipului la care a fost el week`endul asta, si a zis ca e la magazin si ca ii zice sa ma sune. Oare era acolo si nu a vrut sa rasp?
Faza e ca`l iubesc, ch daca ma comport aiurea. Da` pur si simplu nu ma pot abtine sa nu vb cu mai multi tipi de mess/la telefon sau sa nu ies la un suc cu un tip care`mi place. L`am si inselat, dar nu stie. Deci ce sa fac ca sa ma ierte? sau mai bine ar fi sa ne desp? Ma doare intr-un fel ca il fac sa sufere ca el e baiat bun si mereu ma iarta cand fac prostii de genu`.

Răspuns Câştigător
| Robert061992 a răspuns:

Esti o curva eu nu te-as ierta

16 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

"sau mai bine ar fi sa ne desp?" - Ole! Exact!
Tu şi cele ca tine reprezintă principalul motiv pentru care bărbaţii sunt misogini!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

,,Faza e ca`l iubesc, ch daca ma comport aiurea. Da` pur si simplu nu ma pot abtine sa nu vb cu mai multi tipi de mess/la telefon sau sa nu ies la un suc cu un tip care`mi place. L`am si inselat, dar nu stie. Deci ce sa fac ca sa ma ierte? sau mai bine ar fi sa ne desp? "

Păi cum naiba să zici că-l iubeşti, după care să ne spui că l-ai înşelat? Tu crezi că iubire = ţinut la offline, întâlniri şi acte sexuale cu alţi tipi?

,, Ma doare intr-un fel ca il fac sa sufere ca el e baiat bun si mereu ma iarta cand fac prostii de genu`. Funda!"

Da, aşa este. Te doare...dar fix în pix!

| XK a răspuns:

Si asta imi intareste-n cap ideea ca femeile nu pot trai fara pu#la.

| AnNe a răspuns:

Mda.el s-a zbatut pentru tine iar uh i-ai ranit sufletu...curvo.:-

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Lol cati ani ai ma fata?

| florynna903 a răspuns:

1.Esti curva!(si inca una mare)
2. Despartete de el pentru ca tu nu il iubesti daca faci chestii din astea.

| BigBang a răspuns:

Invata sa te exprimi corect si sa scrii coerent.Caci la cum ai scris,scuza-ma, dar limbajul pitiponc nu-l inteleg si cred ca nici tu nu intelegi, ce vrei de fapt sa spui.

| byoana a răspuns:

Eu sunt de acord cu Robert si RulesAreNotForMe.

| Agapimu a răspuns:

Daca vrei da-mi id-ul tau sa vb despre asta, as avea cateva sfaturi pentru tine, dar nu aici pe TPU happy

| ana maria a răspuns:

Asta le trebuie la toti baietii, chiar daca nu-i frumos ce faci, continua mai departe

| retard a răspuns:

Târfa ordinară. Aşa bătaie as baga in tine...
Urăsc târfele, Gunoi.

Mi-e milă prietenul tau, nu te merita, jeg de om ce esti

Am poză cu târfa, o pun peste tot pe net.

| ZambetuCulorilor a răspuns:

Frate ce curva esti.:O...mi'e mila de saracu baiat.mai bine paraseste'l...

| tudor444 a răspuns:

Pai daca stii ca nu poti rezista tentatie de a iesi cu altcineva renunta la relatea cu el si nu intra in alta relatie si cand vei crede ca esti pregatita de o relatie adevarat si crezi ca ai gasit persoana potrivita atunci sa incepii o relatie bafta si sper sa alegii ce e bunwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca o sa iau stupid, eu n`am mai vazut curva ca tine.
Adica ma uit la mine prin scoala si prin oras si vad fete care se mai dau la baieti sau se despart si se cupleaza cu altul, dar toate sunt singure, tu ai pe cineva langa tine si iti bati joc de el pur si simplu, asta nu`i dovada de iubire.
Mai bine lasa`te de relatii, n`ai tu treaba cu asa ceva.
Mai repet inca o data :Curva mai esti!
Atat am avut de zis.
Bafta`!

| gatita_3637 a răspuns:

Uite ce te sfatuiesc eu, incearca sa nu il mai inseli daca tii la el si fa cumva sa nu afle ca ai mai vb si cu alti, daca il iubesti cu adevarat salveaza relatie daca crezi ca nu mai poti continua cu el spune-i int-un mod mai dragut, adica sa nu il faci sa sufere, ca nu mai simti acelasi lucru ca la inceput, dar parerea e sa-l faci sa te ierte si sa fie pentru ultima oara pentru xca ai zis ca e un baiat bun big grinwinking

| puiut_3909 a răspuns:

Fato tu esti normala,chiar nai inima daca il iubeai cu adevarat cu ieseai la suc altul. daca as fi in locul tau, nu as profita asa de un baiat pe care il iubesc, cum vrei sa nu se desparta de tine? Iti zic sincer paraseste-l si nu mai intra in viata ta intr-o relatie.Bafta!