| secret_1807 a întrebat:

M-am culcat si eu cu un baiat si am fost virgina, si nu a curs sange, si el a zis ca nu am mai fost. Dupa cateva zile mi-a zis ca si-a dat drumu in mine, eu am fost soeriata mi-am facut un test de sarcina la 1 luna cam asa si a iesit negativ si un la 2 aproape 3 si tot la fel a iesit. Mie dabia acum mi-a venit cilcu dupa 3 luni, eram foarte speriata, e posibil sa fiu gravida?

12 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu esti gravida dar nu inteleg de ce te-ai lasat pacalita si ai facut sex neprotejat.Ai grija, ulciorul nu merge la apa de 2 ori.

| Dizzydizz a răspuns:

Nu,,
Daca ti-a venit stai linistita.
Te sfatuiesc sa il lasi.Cum si-a dat drumul in tine cand stia ca poti ramane insarcinata?
Ce fel de om e asta
si mai ales ca nu te crede.pff
greu cu tineretu asta.

| mystik a răspuns:

Tu nu estiinsarcinata fii pe pace, dar baiatul cu care ai facut-o e un imbecil, tb sa-ti spuna deodata ca nu are experienta si sa faceti sex protejat, nu cred ca a facut asta intentionat, pur si simplu e vb de lipsa de responsabilitate...fii atenta pe parcurs, caci vei fi nevoita sa suporti consecintele.multa bafta!

| Miha1308 a răspuns:

Nu, stai linistita dar ai mare grija data viitoare, bine?:*

| gabitza_6878 a răspuns:

@dennys hai c-ai zis-o laughing)
@secret : credeai ca daca nu ejaculeaza in tine nu ramai insarcinata? (bai, atentie ca vad ca toata lumea zice ca tipul isi da drumul; mai ziceti si voi ca a ejaculat. ce dracu', ne facem de cacao prin alte tari daca trantim d-astea)
am o stire pentru tine : si-a batut joc de tine. daca ii pasa de tine folosea un prezervativwinking
daca testele au iesit negative acum nu mai ai de ce sa-ti faci griji
data viitoare zi-i sa-si puna prezervativ (da' nu pe limba, pe penis )

| ana_3219 a răspuns:

Dereglarea este din cauza primului contact sexual. stai linistita!

| Demo8k a răspuns:

Nu esti gravida. Ciclul e doar o dereglare.
Gravida poti ramane doar 10 zile dintr-o luna, asta daca sti metoda calendarului.
Nu poti ramane cand esti pe ciclu, 1 saptamana dupa si o saptamana inainte de ciclu, dar asta doar daca ai un ciclu foarte regulat(nu te baza pe asta daca nu iti vine ciclu foarte regulat).

| Ellameh a răspuns:

Esti printre persoanele norocoase, presupun ( sper ) ca ai o varsta putin mai matura. Uita-te putin sa vezi cate minore intreaba aceleasi intrebari, iar unele pot fi mai putin norocoase ca tine. Considera-te extrem de norocoasa si protejeaza-te de fiecare data, pana in clipa in care esti sigura ca vei ramane cu acea persoana pentru restul vietii tale.

| mihaela_3438 a răspuns:

Nu ai sangerat pentru cadeseori fetele nu sangereaza prima data.asta nu inseamna ca nu ai fost virgina, este vba despre elasticitatea himenului si structura sa.
acum. daca testul a iesit negativ, inseamna ca nu esti
probabil ai avut o dereglare hormonalathinking
data viitoare sa te protejezi
>big grin

| ewtgwees a răspuns:

Da, trebuie sa mananci multe banane si sa dansezi pe manele 9 luni, atentie! merge doar pe Romeo Fantastik tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti insarcinata, e doar o dereglare, altadata sa nu mai faci sex neprotejata.

| elenaaa_1370 a răspuns:

Nu