| Pysyqtza2012 a întrebat:

M-am despartit de curand de iubitul meu si de la o vreme ma gandesc la el...ce sa fac ca sa fim impreuna iar?

5 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Pai nu te mai gandii la el..pentru ce sa te mai gandesti la el daca v ati despartit? mai vrea sa fie cu tine? are pe altcineva..Crede ma ca nu se mai merita!

| neutrino a răspuns:

Ce-i pierdut ramane pierdut. Relatie fara sfarsit nu se poate.

| LittleEvil666 a răspuns:

Pai depinde si de ce v-ati despartit daca a tinut la tine poate ierta dar daca nu... NU daca vrei sa vezi daca m-ai tine la tine incearca sa il faci gelos iar daca reactioneaza este gelos deci puteti fi din nou impreuna... daca ai gresit tu cereti scuze iar daca a gresit el fa-l sa isi ceara el scuze te pup:*

| KinderBeiib a răspuns:

E acel baiat cu trei ani mai mare decat tine? Daca rasounsul e da raspunsul meu e Nu te mai impaca cu el...nu are rost plus ca o sa mai gasesti si alti baietii..doar nu e singurul baiat de pe planeta!

| bianca79 a răspuns:

Esti sigura ca vrei sa te impaci cu el? adica...nu cred ca v-ati despartit fara motiv nu? gandeste-te de ce v-ati despartit apoi trage tu concluzia:merita sau nu sa te impaci cu el.