| max_1911 a întrebat:

M-am despartit de prietena mea acum o luna si jum. Nam vb vreo 4 saptamini dupa care m-a sunat si mi-a zis sa ne vedem. Eu stiam ca ea nu vrea sa se mai intilneasca, ci sa raminem prieteni. Eu nu doream asta. Mam vazut ma kuprindea ma tinea de mina si la urma mi-a zis ca hai sa raminem prieteni la care i-am raspuns: ori ne intalnim or nu vreau sa te stiu. In aceast timp a iesit cu un tip 3 saptamini, da eu am suferit tot timpul asta. Acum a trecut aproape 2 luni si intra la mine pe facebook permanent si am blokato, caci am hotarit so uit. ajutati-ma pentru ce face ea toate astea?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu-i mai acorzi o şansă nu ai de unde să-i cunoşti intenţiile!
Discută cu ea deschis, faţă-n faţă nu pe net.
Pa, pa.

| LexUTz a răspuns:

Poate ca si-a dat seama ce a pierdut si te vrea inapoi!

| symbol a răspuns:

Nu o suna, daca tine la tine o sa se intoarca, te compara dupa toate ce face...fii oleaca mai barbat, nu crede ce spune femeia si ce face... spune una si face alta, singura nu stie ce vrea. dai timp si singura o sa prinda la minte