| anonim_4396 a întrebat:

M'am indragostit de un baiat de la mine din bloc:d. Cum pot sa il abordez? Sau nu stiu sa ma apropii mai mult de el?:d. El e mai mare decat mine si e posibil ca asta sa fie un impediment pentru el:-s

1 răspuns:
| alafaranume a răspuns:

Spune-i direct ce simti si fii sincera cu el, nu trebuie carte pentru asa ceva, dar totusi daca vrei poti incerca sa intri in anumite discutii cu el apropouri roaga-l sa mearga cu tine sa iti cumperi nu stiu ce sau sa te ajute cu ceva din care sa iti dai seama daca el ar avea o oarecare atractie pentru tine, dar cel mai bine o sa i-o spui direct, pana la urma ce se poate intampla? daca nu te grabesti ti-o ia alta inainte, si ce daca e mai mare? asa e si normal ca baiatul sa fie mai mare, te poate invata lucruri noi (nu numai sexual)