| anonim_4396 a întrebat:

M'am indragostit de un baiat:
asta vara el a veni la mine la bloc si a pus ochii pe mine si ew pe el... m-am combinat k el dar a doua zi am aflat ca statea cu o alta fata...si acum mai tin la el... da el m crede o amica...cum il cuceresc... ew sunt in zodia berbecului si el in zodia leului...cum fac sa ma apropii de el? ast raspuns...multumesc:*

9 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cel mai bine este sa uiti de el sad Cauta alt baiat care sa nu iubeasca pe altcineva.Nu ai ce sa faci daca el iubeste pe altcineva.Trebuie sa uiti de elwinking

mlm
| mlm a răspuns:

Din moment ce el te crede doar o simpla amica nu poti face nimic, daca ar fi dorit ca voi sa fiti impreuna ar fi renuntat la legatura ce o avea, dar din cate vezi tot cu ea este.Nu cred ca ai face bine sa te bagi in relatia lor sa-i desparti, nu cred ca nici tie nu ti-ar conveni sa iti strice alta fata relatia ta, asa ca parerea mea este ca nu merita sa-ti mai bati capul degeaba, limiteazate la putinul care il ai.Asteapta vei intalni si tu baiatul visurilor tale si vei vedea ca vei fi si tu la randul tau fericita.Mult succes iti doresc.

| Zâmbărici a răspuns:

Cauta altu daca te vroia de la inceput nu mai era atunci cu acea fata sadcryingkisssunt multi baietii in lomea asta asa ca...laughing

| Parintele a răspuns:

Propune-i o partida de sexwinking

| DenissaDeea a răspuns:

Pai daca isi dorea sa fie cu tine si insemnai ceva pentru el si era sincer, strica orice legatura cu fata respectiva, il incomoda tipa aia, nu statea cu fata respectiva, cred ca gestul care il face, nu stie ce vrea sa se bage si el in seama, mai bine nu il baga in seama si iti vei da seama de intentiile sale care le are, daca simte ceva pentru tine te va cauta el, fara a incerca sa te apropii tu de el...

| MADALINAAAA a răspuns:

Mai sunt multi baietii pe pamantul asta.vei mai intalnii multi.nu te opri la el, dk te placea renunta la cealalta.si faptul ca s-a combinat q tine, desi avea prietena, inseamna k nu e de incrdere, si dk ai fi q el, ti-ar putea face asta oricand, si nu cred ca ti-ar convenii...

| altul a răspuns:

I dau dreptate lui zazu si nu incerca dupa ce se va certa cu fata cu care e. este mai bine si pentru tine si pentru el pentru ca te va crede... ca abia ai asteptat sa se certe cel mai bine lasa-l gaseste pe altul mai sunt baieti buni... ex:eulaughingrolling on the floor) iti dau adresa?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Repezeala asta in ale indragostitului uite ca acum te costa. daca este cu o alta fata lasa-l in pace, daca te vroia de la inceput... acum erai cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fal gelos :imbracate frumos, umbla cu alt baiat