| Alisa7109 a întrebat:

M-am indragostit de un baiet cu 10 ani mai mare decit mine ce sa fac

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

Dragostea nu are varsta, vezi daca te place si el, poate iese ceva frumos si treceti peste prejudecati impreuna :*

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa te gandesti si sa-ti dai seama daca chiar ti la el. happy

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

De la 15+ merge.15-25 de ani hai ca poate poate.dar la 14-24 de ani nu prea mai merge

| zanesiprintese a răspuns:

Daca tu ai 10 si el are 20. e cam nasol, daca tu ai 20 si el are 30, nu-i nimic... happy

| Alisa7109 explică:

Pai el tot ma iubeste.

| EramLaDiscoteca a răspuns:

Zii buna sunt cutare pe tin cum te cheama vrei sa fim amici iar apoi dupa ce il cuceresti zi daca vrea sa fi iubitul tau eu am o iubita

| EramLaDiscoteca a răspuns:

Daca tot te iubeste de ce nu-i iei iubit si gata de ceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee