| Benfinalboss a întrebat:

M-am intalnit cu o tipa pe Facebook ne-am intalnit in viața reala si am facut sex dar din pacate nu vreau sa o las însărcinată fincă nu sunt pregătit pentru a fi tată dar s-a spart perzervativul si da... Ce pot face in privința asta????

Răspuns Câştigător
| Paracetamol0lol a răspuns:

Poate să îi spui să facă un test de sarcină? Și poate dacă e cazul să o ajuți cu banii pentru avort?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O iei de nevasta!

| dullcat a răspuns:

Buna.Nu prea poti face nimic.Asta e, din pacate sexul nu e o distractie.Ea ce spune in legatura cu asta? A luat pilula de a doua zi?

| Emilian65 a răspuns:

Dacă era în perioada fertila, cu siguranță vei deveni tătic.

| ywar a răspuns:

Faptul ca ai facut sex cu ea si s-a rupt prezervativul inseamna ca nu a fost pic de preludiu, ei nu i-a placut deloc. Crede-ma ca sunt mult ma in varsta ca tine: o fata/femeie care este maxim de excitata de baiat/barbatul cu care face sex nu are nevoie de lubrifiant. Se va urca pe pereti daca acela va sti ce sa faca.
Daca nu ai ejaculat in ea sunt putine sanse sa ramana gravida, dar in acelasi timp trebuie sa te duci dupa vreo 3-4 luni sa-ti faci control sa vezi daca nu ai contactat o boala cu transmitere sexuala.

| Sistemulxxl a răspuns:

Sa te casatoresti cu ea. Copilul merita sa aiba si tata.

| SunsetTrance a răspuns:

Urmatoarea data ia-ti prezervative Durex Extra Safe, nu cele mai ieftine din Lidl.

Si regula de aur: tot timpul tu vii cu prezervativul, pentru ea il poate gauri intentionat ca sa o lasi insarcinata si sa te "lege" de ea fara vointa ta.