| wee_4415 a întrebat:

M-am masturbat de mai multe ori cu diferite obiecte dar niciodata nu am simtit nicio durere si nici nu a curs sange. Exista vreo posibilitate ca himenul sa nu fie rupt? Sau s-a rupt fara sa imi dau seama? Se poate rupe treptat?
Imi pot da seama singura daca himenul este la locul lui?
Cand voi avea primul contact sexual partenerul isi va da seama daca himenul este rupt?

3 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca ai bagat multe obiecte acolo nu mai esti virgina si e foarte probabil ca viitorul partener sexual ''viu'' sa spuna sus si tare ca nu e prima partida.

1.Pentru ca nu sangerezi (nu toate sangeram).
2.Nu ai dureri.
3.Esti deja ''larga''. Adica penetrarea o sa se faca usor.Tu probabil nu mai esti stramta deloc de la atatea obiecte (depinde ce grosime aveau).

| alphastreet a răspuns:

Daca te uiti la niste poze poti face diferenta intre un vargin virgin si unu ruptlaughing si dupa aia comparal cu al tau si vezi

| ersiluka a răspuns:

Fa sex si afla daca s-a rupt ce sa o mai lungesti laughing te **** si aflilaughing