| SiZe a întrebat:

M-am masturbat in saptamana mare... este mare pacat

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

E la fel ca si cum ai face-o intr-o zi normala!

14 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Crezi ca-mi pasa?

| TeoPT a răspuns:

Da, mare păcat, vezi că te bate Dumnezeu cu biciul.
Baftă

Răspuns utilizator avertizat
| Dennys1521 a răspuns:

Aoleu

| Tania a răspuns:

Nu are nimic ii spui la popa la spovedanie si se iarta!laughinglaughing)laughinglol

| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Da este pacatrolling on the floorrolling on the floor

| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Mai @Sise te-ai gasit sa-i dai fundita lu Dash si la ceilalti care sunt mult mai amuzanti, si mai cool decat raspunsul lui ti-ai gasit sa nu le dai funda? si sa le dai stupid?
lolz
ar trebui sa corectezi funda e pentru ceilalti nu pentru dashlaughing)))

| MissLove a răspuns:

Loollrolling on the floor

| DAHAKA31 a răspuns:

Toti o facem dar la uni le este rusine so spuna

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Daca esti baiat,e MARE pacat,daca esti fata, ei, treaca de la D-zeu rolling on the floor

| BlackVeil a răspuns:

Placerea nu este un pacat...

| LotusRadioactiv a răspuns:

Cateva perioade pe an omul trebuie sa se purifice, tinand post, dar nu numai trupeste, de aceea trebuie sa se abtina de la aceste pofte. Domnul de religie imi spunea ca daca faci un pacat, este ca si cum ai impunge si tu cu sulita in Hristos cand se afla rastignit. Bine, poate este cam exagerat, insa este un motiv bun pentru a te abtine happy.
Daca ai facut acest pacat, asta e, te ridici si incearca in continuare sa tii piept ispitei.
Multa sanatate happy

| Diaaa_3539 a răspuns:

Vezi ca daca o repeti in noaptea de inviere de iarta Dumnezeu!
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este păcat că îți faci griji inutile.
Oricum vei arde în iad dacă te masturbezi sad.