| Andreigeorgescu29090 a întrebat:

M-am masturbat reciproc cu prietena mea, eu avand lichid preseminal pe deget, nu m-am mai masturbat de o zi si ceva si am urinat frecvent, ea a trecut de ovulatie, care este riscul sarcinii?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Risc de sarcina nu exista, dar de infectie da, odata ce erai murdar pe maini.

| mihai69 a răspuns:

Zero.

| Emilian65 a răspuns:

Zero.

| Marius2001Pop a răspuns:

E a 5-a oara cand intrebi.
Nu exista sanse ca ea sa fie insarcinata.

| Katrina1121 a răspuns:

Sansele sunt reduse, neavand contact sexual. Lichidul preseminal nu contine un numar la fel de mare de spermatozoizi precum o ejaculare. Daca prietena ta are cm regulate, si este sigura ca a trecut perioada de ovulatie nu ar trebui sa fie riscul de a ramane insarcinatawinking