| anonim_4396 a întrebat:

La o zi dupa ce mi-a trecut menstruatia eu si prietenul meu ne-am masturbat reciproc, tin sa mentionez ca sunt virgina si nu am ciclu menstrual regulat, el nu a ejaculat in apropierea vaginului meu insa ma ingrijorez ca nu cumva el sa fi pus mana pe penisul lui si dupa in apropierea vaginului meu, el avand lichid preejaculator pe mana. Cu riscul de a suna penibila, va intreb, credeti ca sunt sanse sa fiu insarcinata? Si daca da, sunt suficient de mari incat sa imi fac griji si sa iau pilula de a 2-a zi? Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Unei astfel de intrebari care are atat de multe necunoscute si variabile, practic este imposibil sa se poata formula un raspuns care sa fie obiectiv, fiindca in astfel de cazuri totul depinde de hazard. big grin