| ElectroFlash a întrebat:

M-am masturbat si nu am simtit nimic la ejaculare, cineva care stie de ce?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil pentru ca esti prea micut de varsta, pentru a avea un organ dezvoltat pe care sa-l poti masturba.

| sierra1 a răspuns:

Repetiția e mama invatarii - exerseaza până la rezultatul dorit

| corbulalbrosu a răspuns:

Pentru a primi un raspuns corect si obiectiv in aceasta privinta, o foarte mare important o are varsta si din acest motiv ar fi trebuit ca neaparat sa-ti mentionezi si varsta ta reala. big grin