| A0n1mUL a întrebat:

Va rog din suflet ajutati-ma. m-am masturbat si nu am simtit nimic cand mi-am dat drumul dupa o zi am facut-o iarasi. din nou nu am simtit nimic. eu practic asta de vreo 2 ani. si date trecuta cand am facut-o si azi nu am simtit nimic. inainte simteam o gadilitura. la ejaculare. dar acum nu am simtit nimic va rog mult ajutati-ma dau funda sad sunt ingrijorat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Faci abuz de masturbare si este absolut normal sa dezvolti genul asta de probleme. Ia si tu o mica pauza de 2-3 luni si o sa fie bine.

1 răspuns:
| 211wasgnij a răspuns:

Fa si tu o pauza, gandul trebuie sa-ti fie indreptat la vecina de peste drum cu vreo doi ani mai mare ca tine.
Jocul in doi e mai frumos si daca tot o freci pe uscat exista nesansa sa faci febra musculara de la atat exercitiu si daca mai ramai si cu ea in mana, ai pus-o rau, cea care te va lua de sot iti va suprasolicita limba.