| AmNevoieDeAJUTOR a întrebat:

M-am saturat! AJUTATI-MA! ma intilnesc cu un baiat de 2ani si ceva la inceput ca multi lti se purta cu mine ca cu o printesa insa acum gata ma scoate la disco odata la jumate de an si nici mie nu-mi da voie sa merg /m-a lasat fara prietene sunt SINGURA! e ingrozitor pleaca la bar la diso de unu singur si cind ii zic ca vreau si eu sa merg cu el se uita la mine i se ride.ma controliaza la orce pas nu-mi da voie nici sa stau la poarta M-AM SATURAT STIU CA ASTEA TOATE NU LE FACE DIN IUBIRE AM 18 ANI DAR NU MAI POT de 2ani parca sunt dupa gratii dar nu pot sa-i dau papuci ca el imi este primul si ma tem ca nu o sa ma mai ia nimeni in siama pentru ca nu mai sunt virgina! AJUTATI-MA da0ti va rog sfaturi ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Scuze sunt putin beatalaughing
Pe un om ca si asta sa-l dai in P****
Si apropo de nu mai sunt virgina: Cred ca ai uitat in ce an suntem acum? 2011 deci nu suntem de pe vremea bunicilorlaughing
Relax gasestetzi pe altul ca doara nu esti araba sa stai toata ziua inchisa in casa rolling on the floor
Numai bine
pa, pa

| dan3nd a răspuns:

Daca singura ta frica este ca nu te ia nimen pentru ca nu mai esti vigina... TE INSELI!
Eu as zice sa fi cu un barbat langa tine cand ii dai papuci pentru ca nu se stie reactia lui, poate fi violent!

| crishkilljoy a răspuns:

Pai despartete de el mai repede! nu conteaza si daca chiar nu gasesti pe nimeni te faci lesbi in cel mai rau caz. da o sa gasesti tu pe cineva ca daca nu esti virgina inseamna ca esti buna la pat si toti baietii vreau asta big grin

| renatyk14 a răspuns:

Eu ca baiet aceeasi lucru am facut cu prietena la inceput ma purtam ca co printesa dar peurma am inceput sa vad multe lucruri care numi plac la ea, neam mai certat si o disparut iubirea si acum e mai simplu. Eu cred ca nu te mai iubeste.