| Karina_9366 a întrebat:

Salutare am o problema care abia acum a inceput sa ma puna pe ginduri.Ma intilnesc cu un baiat de 2 ani, m-am obisnuit cu el insa problema e ca el nu ma respecta o data la jumate de an ma scoate la discoteca dar de flori sau chestii de genu nici vb.Imi spune mereu ca eu il enerver si ca eu trebuie sa fiu calma dragostoasa gingasa cu el insa el ...nici nu ma scoate siara la intilnire c ne vedem la mine acasa, dar nu la poarta. M-am saturat vreau ceva nou am 18 ani si credeti-ma ca nu mai suport dati-mi va rog sfaturi ce sa fac va rog va rog

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Daca chiar tii la el, atunci spune-i ca daca vrea sa ramana cu tine trebuie sa se shimbe pentru ca u nu mai poti trai asa, pentru ca pur si simplu nu poti sa fi asa izolata, poate el poate dar u nu poti.
Si daca nu vrea, il lasi, si iti cauti altul ca la varsta asta banuiesc ca vei gasi foarte repede altul, fara fitele asteawinking, funda?

3 răspunsuri:
| moonY a răspuns:

ai dreptate, daca nu te duce printre cocalari, la disco, daca nu jertfeste minunile de flori pentru mofturile tale, da-l dracu' de nesimtit, ca nu te respecta.
acasa va simtiti bine? atunci ce vrei? sa iesi in lume? iesi, propune-i tu: in parc, la picnic, la un pahar de vin, noaptea, pe iarba.
vino si tu cu idei. poate n-are bani de discoteca. scoate-l tu, daca vrei sa auzi manele la sute de debibeli

| BMA a răspuns:

Iesi la o pizza mai tarziulaughing?

apoi ne plimbam prin oras/parc... sau poate mergem in club

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dc iti pierzi timpul ca el?
doar mai sunt baieti nu? poate nu-i el genul care sa-ti placa si la mine a fost ceva de genu dar nu am 18laughing unii baieti nu sunt romantici.mai bine despartete de el.ca mai sunt baieti tu inca esti tanara numai iti pierzi timpul ca asa ceva meriti ceva mai bun"D