| antiJustLoOkingArOund a întrebat:

M'am saturatde acest utilizator, JustLoOkingArOund x( Am cont pe site dar am preferat sa postez de pe un cont nou. Cine e de acord ca JustLoOkingArOund sa fie suspendata?
http://www.tpu.ro/utilizator/acffs

18 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Eu sincer te-aş suspenda pe tine pentru că ai conturi multiple!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

O suspenda si isi face apoi alt cont, ca si tine! Si ce rost mai are tirada ta daca oricum n-ai ce face?!

E treaba lui/ei daca ii place sa ''inventeze''!

Sincer, chiar rad la postarile lui/eilaughing. Deci nu imi face niciun rau!

| Libelle a răspuns:

Tu esti sakura?

| Razvan a răspuns:

rolling on the floor
Antifani? Asa e la moda acumthinking
Eu n-am nimic cu nimeni pentru ca sunt o persoana zenbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Ionutzz97 a răspuns:

Eu is de acord ba da voi dc tine-ti cu Just n-ati vazut ca e penibila mai ales intrebarile ei sau voua va place de ea ca va amuza?

| Mary24 a răspuns:

Da ce ti-a facut? da-mi messaj si o sa iti zic daca vreau sa fie suspendatahappy

| rosto a răspuns:

Ei lasa, ca TPU nu e siteul tau, nu mai dramatiza atata.

| Adeliи97 a răspuns:

Mai, eu zic sa o lasa-ti in pace in lumea ei; acum nu inteleg dc vre-ti sa fie suspendata, cu ce va deranjeaza pe voi raspunsurile ei? Si daca va deranjeaza dc mai citi-ti? Sa sti-ti ca pe mine chiar ma amuza intrebarile ei.

| morenaRox a răspuns:

Exista mai multe conturi si utilizatori care pun intrebari si dau raspunsuri "la misto" luand in bataie de joc site-ul TPU deci ar trebui mai multe conturi nu doar JustLoOkingArOund sa fie suspendate.Eu una nu sunt impotriva nimanui doar ii ignor si nu-mi bat capu cu ei, fiecare face atat cat il duce capu, in caz de jignire la adresa mea etc. raportez adminului iar el se ocupa cu asta.Nu tin partea nimanui.

| JeTeLove a răspuns:

Pe TPU toti ar trebui sa fim prieteni. Fiecare dintre noi putem posta intrebari / raspunsuri, fie ca sunt la misto, fie ca nu. Daca altcineva ar face tot asa, un cont nou, si sa scrie "Anti.cum te cheama"? Ce zici? Ti-ar place? Las-o / lasa-l in pace, daca atat poate. Nu toti sunt inteligenti. happy

| Nicoleta a răspuns:

Cat mai repede daca se poate.
Fata aia e unicat( in sensul negativ), abuzeaza de prostie.

| OMarmotaO a răspuns:

Daca ar disparea acele fete...noi de cine am mai rade rolling on the floorlaughing sunt amuzante unele intrebari chiar daca sunt la misto

| f a răspuns:

Acum hai sa facem "anti" conturi pentru fiecare persoana care ne enerveaza. rolling eyesstai draga linistita...In cazul in care ti'a ucis vreun membru al familiei( Doamne fereste) atunci iti ofer tot sprijinul meu, dar in cazul in care doar face sex cu ce vrea si nu cu un membru al familiei tale las'o in pace!tongue

| cristinaanamaria a răspuns:

Du-te tare

| BlairWaldorf a răspuns:

Da ce ti-a facut?

| casy14channel a răspuns:

Ei bine nu prea am nimic cu ea-doar ca mi se pare super perversa si cam toate raspunsurile ei sunt legate despre sex si in plus da raspunsuri prostesti
ce Perversa
de 3 zile numa despre asta vorbeste
n-am nimic cu ea dar totusi nu mi se pare potrivit ce face

| antiJustLoOkingArOund explică:

Vad ca toti sunteti impotriva mea, voi nu ati vazut ce intrebari pune? Si cum isi bate joc de TPU?