| Baal a întrebat:

Haideti sa o ajutam pe sora noastra de pe TPU! va rog ca chiar trece peste o drama! http://www.tpu.ro/......oblema-pe/

datii mesaje si ajutatio imi cer scuze daca vam deranjat cu acest mesaj dar chiar ma marcat chestia asta...:|

6 răspunsuri:
| monique a răspuns:

Eu vad ca postat cu contul ei... chiar e pe bune?

| rosto a răspuns:

Eu iar sunt toma necredinciosul...

| rosto a răspuns:

Daca era asa, intretinea discutia cu voi, ea a scris si a plecat, nu a mai raspuns nimic, este putin cam trasa de par toata chestia asta. happy

Răspuns utilizator avertizat
| myha a răspuns:

Si pe mine m. a marcat chestia asta.
Trebuie sa asculte. Sa le spuna parintilor, si mai apoi politiei.
Daca noi o sa contactam politia si etc si ei o sa ii se faca frica si nu o sa recunoasca, noi o sa picam ca prostii.

| Baal explică:

Mah nu stiu frate hai sa o consolam ca are nevoie de noi de aia se numeste siteul (((toti pentru unu))). apropo elesexyfetita taci dracul de copil! vorbesti fara folos!