| printesamica a întrebat:

Ma intilneam cu un baiat dar eram din sate diferite,in fiecare simbata ne vedeam la noi in sat la disco.N-am avut niciodata relatii sexuale,iar dupa ce ne-am despartit eu l-am intrebat de ce nu mi-a propus niciodata si el mi-a rs ca facea cu altelea...dar am auzit ca are penisul scurt, s-ar fi rusinat de asta din care cauza nu mi-a propus, sau chiar avea relatii cu alt cineva? ..Adtept rs vostru

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cum vine asta,pe tine te plimba si pe altele le,, aranja,,? eu cred ca baiatul asta nu e chiar un don juan si mai cred ca a mintit cand a zis ca a facut ce a facut cu altele, posibil sa fie asa cum ai zis tu, multi baieti se rusineaza ca o au,, mica,,

| daassh a răspuns:

E posibil si una si alta, mai plauzibila e prima ipoteza(parerea mea).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii era frica sa nu ia vreo boala, cred, la cat de directa esti tu rolling on the floor rolling on the floor

| anonima3389 a răspuns:

E clar ca o facea cu altele

| Viorel_Baa_Nu_1981 a răspuns:

Ceeeti mai place shaorma laughing
Nu cred sa se fi culcat cu alta fata cat despre treaba cu penisul scurt nu stiu ce sa spun... probabil ii rusinos

| Olandezuuu a răspuns:

Păi, depinde. dacă ţi-a zis că avea relaţii cu alte fete nu înseamnă neeapărat că minte, depin cum a zis. dacă a zis aşa încet şi puţin ruşinou, minte. dacă a zis serios, nu minte.